Asus N56VZ-S4238H Mavericks Dual Boot kurulumu

Burak Savaşkan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Mac OS X Mavericks 10.9 RAW İmajı

yukarıdaki linkteki disk imajını flash diske yazarak Dual Boot Windows 8.1 ve Mavericks 10.9.1 Rehberi - Technopat burada anlatıldığı şekilde windows 7 ile birlikte dual book yapmak istiyorum.Diski böldüm, Ayrılmış kısmı HFS formatına çevirdim. Flash diskten clover ı boot ettim ancak aşağıdaki videoda da göreceğiniz şekilde en baştaki "Boot Mac OS X from OS X Install USB" ye basınca aşağıdaki videoda da göreceğiniz şekilde bazı işlemler yapıyor ancak sonraki yerde siyah ekranda kalıyor. Bu kısmı bir türlü aşamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar options kısmından inject GGID kısmını işaretleyip injectINTEL kısmındaki işareti kaldırınca sorun düzeldi. ancak bu sefer de HFS şeklinde formatladığım diski kurulum ekranında görmedi. izlenceler kısmında baktığım zaman cihazın bağlı olmadığını görüyorum. var mıdır bunun bir çözümü ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı