ASUS N56VZ-S4402H Laptoop Donanım Takviyesi

farazicosmos

Hectopat
Merhaba ASUS N56VZ-S4402H NOTEBOOK Kullanıyorum. Hiç Oyun Oynamadım Ama GTA 5 Çıktığında Kurup Oynamak İstiyorum. Araştırmalarımda Ekran Kartından Dolayı Oynayamayacağımı Öğrendim. Ne Yapabilirim Ekran Kartını? Bu Yüzden Sevmiyorum Ve Kamera Ve Mikrofon Kalitelerinide Sevmedim. Üzerinde DVD RW Var Ve Ben Blu Ray RW İle Diskinide SSD İle Değiştirmeyi Düşünüyorum. Onun Dışında Ne Yapabilirim GTA 5 i Takılma Sorunları Olmadan Rahat Oynayabilmem İçin?

TRUST 16813 XSTREAM NOTEBOOK SOĞUTUCU STAND İle Birlikte kullanıyorum ki ısınma sorunlarım olmasın diye tavsiyelerinizi bekliyorum sabırsızlıkla.

NVIDIA GeForce GT 650M 128 Bit ekran kartınız var ve bu kart fena bir kart değil. En son Beta sürücüye güncelleyin. Zaten ekran kartınız değişmez. Yapabileceğiniz en iyi şeyler bir SSD almak ve BIOS güncellemek. Isınma sorunu varsa da termal macunu yenileyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı