Asus n56vz Teknik Servis Alt ve Üst Kasa Değişimi

Sizofren

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler. ASUS N56VZ sahibiyim ve garanti süresi doldu. Alt kasa ve üst kasa değiştirmek istiyorum. Bunun ücretlendirmesi hakkında bilgi sahibi bir arkadaşımız var mı?

Cihazı dün itibariyle kargoya verdim. Lakin biraz sorun çıkardılar. Ürün garanti kapsamı dışında olmasına rağmen orjinal adaptör ve şarj aleti ile göndermemi aksi halde işlem yapamayacaklarını söylediler. ASUS markasını seviyorum ama ne zaman servise işim düşse hep mağdur ettiler. Gelişmelerden haberdar edecegim.

Meraba
Bende de asus n56vz ye sahibim ve menteşelerin olduğu yerlerde kasada kırılmalar var. Bi kaç sorum var.Tamir için ne kadar ücret istediler ve düzgün bir şekilde tamir ettiler mi acaba ?
Şimdiden teşekkürler

Arkadaslar bende ayni sorunu 2 kere yasadim ilkinde garanti kapsaminda bir kereligine mahsus degistirdiler ama 2 yil sonra tekrar kirildi yine sordum 480 lira dediler kasayi komple degistirdikleri icin. Boyle bir kronik sorunlari oldugunu biliyorlar ama gerekeni yapmiyorlar

Ya arkadaşlar benim de ekranı, menteşeleri, ekran çerçevesini, alt ve üst kasayı değiştirmem gerekiyor. Hala bu modelin parçaları üretiliyor ve servis tarafından değiştiriliyor mu? Yanlış hatırlamıyorsam beş yıl dolduktan sonra firma parça üretimini durduruyordu. Değiştiriyor ise ve fahiş fiyat veriyorlarsa bu parçaları kendimiz bir şekilde bulamaz mıyız? İnternetten biraz araştırdım ama orijinal olup olmadığı belli değil ve açıkçası 1920x1080 olanını bulamadım. Tek çözüm yolu teknik servis mi? Ben orijinal ürünleri kendim alıp takamaz mıyım? İşçilik ücreti diye bindiriyorlar da bindiriyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı