ASUS N580VD PCIe nVME SSD desteği var mı?

Sercan Baydar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Bu konu hakkında net bir bilgi edinemedim, bu bilgisayarı ona göre alacağım için benim açımdan çok önemli çünkü ileride 2 3 sene sonra bilgisayar sadece SSD yenilemesi yapıp kullanım süremi arttırmak istiyorum. Oyun oynamadığım için ileride sadece PCIe SSD yenilemesi bana yetecek. Fakat 5.500 - 6.000 TL'yi görüp de nVME SSD desteği olmayan bir laptop almak da istemiyorum. Bu yüzden bu bilgiye nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekküler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen aradım bilmeyen birine denk geldim sanırım, bir şeyler saçmaladı tam bilmiyordu herhalde dediğine de pek güvenemedim açıkçası. Tekrar bir deneyeyim, çünkü bu konuda pek bilgi sahibi birisi yok sanırım, yabancı forumlarda da kimisi oluyor kimisi olmuyor diyor. Teşekkürler.

Servisi arayıp sorarsan bilgi alamazsın bilmezler , ezber cümleleri tekrar ediyorlar , teknik tamirde olan birini iste , notebooklara müdahale eden birileriyle görüşmek istiyorum demen lazım , telefona çıkanların sekreterden farkı yok.

Servisi arayıp sorarsan bilgi alamazsın bilmezler , ezber cümleleri tekrar ediyorlar , teknik tamirde olan birini iste , notebooklara müdahale eden birileriyle görüşmek istiyorum demen lazım , telefona çıkanların sekreterden farkı yok.

Evet net bilgi alamadım, sonra mail yoluyla bilgi alayım dedim. Yine net bilgi alamadım. N580VD' nin nVME SSD desteği var mı yada nVME SSD' li versiyonları var mı dedim. "NVME SSD özellikli modellere teknoloji marketlerden veya internet üzerinden kontrol ederek ulaşabilirsiniz." şeklinde cevap aldım, nVME SSD desteği var yada yok dememiş kontrol edin demiş resmen, benim anladığım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı