Asus N750JK 24 GB SSD'ye Windows Kurma

Nicat

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhbalar arkadaslar benim merak ettigim sey bilgisayarimda 1TB HDD ve 24GB SSD var ve Windows HDD yuklu ve ayarlarda SSD 24 GB sandisk yaziyor. Ama bilgisayarima girdigimde bunu goremiyorum sadece HDD gozukuyor . Benim istedigim Hdd'de olan orjinal Windows'u alip SSD'de kullanmak veya SSD gorunur hale getimek yardim ederseniz cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD değil, SSHD diyelim biz ona. SSHD disklerde bulunan SSD'ye erişim yoktur. Bu disklerdeki SSD, sık kullanılan dosyaların SSD'den okunarak sistemi bir nebze de olsa hızlandırmaya yarar.
Mikail Fidan söylediklerine katılmakla birlikte ek olarak şunu söyleye bilirim. Windows da sık kullanılan bir dosya olduğu için bir nebze olsun hızlı windowsun hızlı açılmasına olanak tanır tabi ki bir ssd hızında değildir asla.

SSHD degil ama bu iki tane port yeri var birinde HDD ve 24 GB SSD takili bildigin SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı