Asus NoteBook Teknik Servis Nasıldır?

Fatihh25

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, Asus G771jw almıştım vatandan 3 hafta önce. 2 gün önce bilgisayarı açtığımda karşıma bios ekranı çıktı. Bende direk vatana götürdüm ürünü. Laptop harddiski görmediğinden birşey yapamıyoruz dediler. Asus servisine yollamaları lazımmış. İlk aldığım günden beri bazı sıkıntıları vardı. Millet sabit diskten kaynaklandığını söyledi. Sizce yeni pc yollarlar mı? Ürün 3 haftalık olduğu için ürün değişikliği isteme hakkım var mı?

Asus bilgisayarın garanti servisi iyidir. Sorunuzu çözüp ürününüzü göndereceklerdir. Ürün değişiklik hakkınız varmı onu bilmiyorum fakat Asus'a mail atarsanız kesinlikle geri dönüş yapacaktır.

İyi günler, Asus G771jw almıştım vatandan 3 hafta önce. 2 gün önce bilgisayarı açtığımda karşıma bios ekranı çıktı. Bende direk vatana götürdüm ürünü. Laptop harddiski görmediğinden birşey yapamıyoruz dediler. Asus servisine yollamaları lazımmış. İlk aldığım günden beri bazı sıkıntıları vardı. Millet sabit diskten kaynaklandığını söyledi. Sizce yeni pc yollarlar mı? Ürün 3 haftalık olduğu için ürün değişikliği isteme hakkım var mı?

Kesinlikle değişim isteme hakkın var. Bende Asus laptop almıştım iki ay kadar önce. Wi-fi bağlantı sorunu vardı. Asus teknik servisle iletişime geçip değişim talebiyle servise gönderdim. Fakat garanti belgesini doldurtmamıştım aldığım yere. Teknik servis garanti belgesi dolu olmadığı için tamir edip geri gönderdi. Bende tekrar servisi arayıp değişim istediğimi söyledim. Hiç itiraz etmeden garanti belgesini dolturtup geri gönderin dediler. Bir hafta içinde değişim kararını gönderdiler. Değişim istemelisin bence o kadar para verip aldığın ürünün alır almaz tamir görmesi insanın canını sıkıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı