Satılık Asus Nvidia GeForce GT 430 1 GB Ekran Kartı

300w psu (230w-250w gibi veriyor) 2gb modeli çalışıyor.Rahatlıkla çalışır 1gb.

Elden alabilirim fiyatta anlaşalım .

5 lirayı'da alma düz 70'e alıyım yol parası vereceğim zaten .

Tamam anlaştık. Şimdi memleketteyim. Bayramdan sonra istanbula dönünce buluşalım. Numaranı yazarsan , haber veririm.

0542 468 43 14

Mesaj at numarama .

Kardeş cevap veremedim yarın buluşmak mümkün üst geçidin orda bekle ben sana ödemeli çağrı atacağım dolmuşa binince oraya gidersin tamam ?

Dostum kart arızalı mı uygulamaların ortasında oyunların ortasında sinyal yok diyor ve kart devreden çıkıyor takılmamış gibi fan falan duruyor görüntü gidiyor ve yeniden başlatınca windows beklenmeyen bir kapatmadan kurtardı uyarısı veriyor anakar'tın vga girişinden öyle bir sorun yok !

Kart arızalı değil. Kendi sistemim de sorunsuzca kullandım. Call of duty modern warfare 3 ü oynadım. Senin dediğin gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Garanti süresi 1 ay dan az kalmasına rağmen devam ediyor. İstediğin zaman iade alabilirim. Sıkıntı yok.

Pentium 4 işlemci 240 w psu 2 gb ram var driveride kurdum gta san andreasta oyuna başlıyorum 1 dakika oynayamadan sinyal yok diyor pc çalışıyor görüntü yok.

Tamam kardeş. Şimdi sana bilgisayarına format at. Güncel sürücüyü tekrar yükle vs demeyeceğim. Sorunu çözmek istersen forumda yeni bir konu aç. Ya da dediğim gibi iade alabilirim.

Geri
Yukarı