ASUS Nvidia GT630 Mavericks ile uyumlumu

Makaleler
10
Yer
İstanbul Avrupa
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
Kendi ekran kartım uyumlu olmadığı için yeni ekran kartı alıyorum.
Bu ekran kartının çok övüldüğünü gördüm aynı zamanda oyun da oynayacağım için sağlam birşey almak istedim.(Tabi sağlam derken 150-200 tl lik bütçeme göre sağlam :))
İnternette de baktım bir kaç driver gördüm ama yinede tam emin olamadım.
Ürün bu: GT630 GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı - Nvidia Ekran Kartı

Bu ekran kartı Mavericks ile uyumlumudur almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok yok kullanacağım sistem o hatta daha önce başarılı bir kurulum gerçekleştirdim, Ses kartı ethernet vs. çalıştı birtek ekran kartı çalışmadı onu da yenisini alıyorum işte. Intel Pentium E6600 sisteme OS X | Technopat Sosyal sistem özelliklerim vs. bu konuda bulunmakta.

Ohh usta çok sağol ya beni nasıl rahatlatdın anlatamam bilgisayarın başında saatlerdir kafayı yedim saçımı başımı yoluyorum, bir sürü seçenek var aynı ekran kartının bir sürü markası var, sonra diyorum alsam rahat oyun oynarmıyım (dual boot dan windows ile kullanacağım için) sonra osx ile uyumlumu değilmi baya tırlatıyodum az kalsın hızır gibi yetiştin çok sağol yarın gidip içim rahat bir şekilde alıp gelip kendime bir çay yapıp kuruluma başlayacağım yıllardır uğraştığım şey en sonunda olacak galiba tekrar çok teşekkürler iyi geceler :)

Sağolun. Son birşey daha sormak istiyorum şuan kullandığım ekran kartı ddr2 ve pci-e 1.1 x16 güç kaynağım da 300W bu alacağım ddr3 ve pci 2.0 o konuda sisteme uymaması gibi bir problem olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı