ASUS olağanüstü güç modu

Cozen24

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Diğer markalarda var mı bilmiyorum ama ilk kez bu cihazda gördüğüm geliştirme.
Lucifer'ın son sezonunu açtık izlemek için. Klasik Gaming laptop pili çabuk biter diye güç moduna aldım. Kalan süre şaşırttı beni.
Bir iki baktım, bu moda alınca cihaz 3050'nin fişini çekiyor.
Sonuç; 2021 oyuncu bilgisayarında 9 saat şarj süresi gördük. Bence güzel olay.

D97B6794-3E3B-46AE-B603-37D845422EF0.jpeg

Diğer markalarda var mı bilmiyorum ama ilk kez bu cihazda gördüğüm geliştirme.
Lucifer'ın son sezonunu açtık izlemek için. Klasik Gaming laptop pili çabuk biter diye güç moduna aldım. Kalan süre şaşırttı beni.
Bir iki baktım, bu moda alınca cihaz 3050'nin fişini çekiyor.
Sonuç; 2021 oyuncu bilgisayarında 9 saat şarj süresi gördük. Bence güzel olay.

Eki Görüntüle 1165333

Hocam telefon ya da PC sarjim 15ken tahmini 8 saat 57 dk diyor ;D ama olan 30 dk.

Ama o süre tahmini kalan. Gerçekte ne kadar gideceğini kullanarak hesaplaman lazım. Ayrıca tasarruf için güçlü grafik işlemci yerine tümleşik kullanılması hep var olan bir durum.
Yaklaşık 1 saatti bölüm. Bitince tekrar baktım. Aşağıdaki gibi. Dediğiniz gibi tahmini sanıyorum ancak doğruluk oranı fena değil gibi.
40A07858-70CB-4A68-AE79-1C17F03248EF.jpeg

Hocam telefon ya da PC sarjim 15ken tahmini 8 saat 57 dk diyor ;D ama olan 30 dk.
İşte onu diyorum, gerçekten görüneni alıyoruz gibi duruyor 😀

Yaklaşık 1 saatti bölüm. Bitince tekrar baktım. Aşağıdaki gibi. Dediğiniz gibi tahmini sanıyorum ancak doğruluk oranı fena değil gibi.Eki Görüntüle 1165354

1 saatte sadece %8 ise gerçekten efsane bir değer diyebilirim. Hayırlı olsun hocam...

1 saatte sadece %8 ise gerçekten efsane bir değer diyebilirim. Hayırlı olsun hocam...

Teşekkürler hocam. Bir gün cihazı sırf bunun için test edeceğim. PC Mark10 ile test edeyim dedim ama batarya testi tam sürümde. Tam şarj ile Netflix'ten 1. bölümden herhangi bir diziyi açıp bırakacağım kaç bölüm oynatacak diye.
Bunun 3060 olanında pil daha iyiydi diye biliyorum, ondaki değerleri de merak etmedim değil bunu görünce.

Lucifer güzel dizi dün bitirdim. Bitirince yorum atta çekiştirelim.

Bitirdik hocam. Şahsen beğenmedim finali. Cehennem terapi merkezine döndü. Daha önce stadyumda yaşanan gibi bir final bekliyordum açıkçası.

Yaklaşık 1 saatti bölüm. Bitince tekrar baktım. Aşağıdaki gibi. Dediğiniz gibi tahmini sanıyorum ancak doğruluk oranı fena değil gibi.Eki Görüntüle 1165354

1 saatte %8 mi? Gerçekten iyi bir değer özellikle bir oyuncu sistemi olduğunu düşünürsek. Ben 1 saatte en az %12-15 arası kayıp yaşıyorum. Pavilion Gaming.

Teşekkürler hocam. Bir gün cihazı sırf bunun için test edeceğim. PC Mark10 ile test edeyim dedim ama batarya testi tam sürümde. Tam şarj ile Netflix'ten 1. bölümden herhangi bir diziyi açıp bırakacağım kaç bölüm oynatacak diye.
Bunun 3060 olanında pil daha iyiydi diye biliyorum, ondaki değerleri de merak etmedim değil bunu görünce.

Bitirdik hocam. Şahsen beğenmedim finali. Cehennem terapi merkezine döndü. Daha önce stadyumda yaşanan gibi bir final bekliyordum açıkçası.
Katılıyorum ben daha güzel bi final bekliyodum. Stadyumdaki yaşanan olayların sonrasında böyle bi final yarım bıraktı. Cehennem yaşlı bakım evine döndü.

Geri
Yukarı