ASUS OLED mi MacBook mu?

Bütçe
60000

Alidemirtas34

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
512 - 1
Arkadaşlar dizüstü bilgisayar bakmaktayım da şarjı uzun giden araştırmalarıma göre aşağıdakilerin hangisi alınmalı?
ASUS ekranı OLED olduğu için çekiyor beni uzun vadede.

Butcen 60K ise 14" modele yonelebilirsin, mini-LED ekranla geliyor.

Asus öneremiyorum ben şahsen son zamanlarda çok skandalları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayan birisi değilim oyunları PS5 de oynuyorum da.
Apple fanatiği veya ekosistem kurma peşinde değilseniz bence Apple bilgisayarlar o fiyatları hak etmiyor. ASUS kafanıza yatmıyorsa Huawei Matebook serisine de bakabilirsiniz 3 yıl önce D14 modelini almıştım hâlâ daha iş için kullanmaktayım.

Apple fanatiği veya ekosistem kurma peşinde değilseniz bence Apple bilgisayarlar o fiyatları hak etmiyor.

Ne acidan hak etmiyor mesela? Harika bir ekran. muazzam kasa kalitesi, rakipsiz trackpad, guclu bir islemci, inanilmaz pil omru ve en onemlisi tum bunlarla uyumlu sorunsuz bir isletim sistemi. Ben 3 yildir M1 MacBook Pro kullaniyorum, ultrabook kategorisinde rakipsiz cihazlar.

Anladım hocam sizleri apple işletim sistemi ve windows sistemi farklı durumlarda. biraz ondan dolayı apple da ücretli her şey sanırsam uygulamalar falan word excel tarzı. Asus biraz daha oled ekran olduğundan uzun yıllar kullanırım gibi geliyor.

Anladım hocam sizleri apple işletim sistemi ve windows sistemi farklı durumlarda. biraz ondan dolayı apple da ücretli her şey sanırsam uygulamalar falan word excel tarzı. Asus biraz daha oled ekran olduğundan uzun yıllar kullanırım gibi geliyor.

Word, Excel vs. Windows icin de ucretli zaten. Crack yapmaktan bahsediyorsan illegal bir durumdan soz ediyoruz. Ucuza yillik Office 365 keyleri bulabilirsin. Ogrenciysen ucretsiz kullanabiliyorsun.

Ne acidan hak etmiyor mesela? Harika bir ekran. Muazzam kasa kalitesi, rakipsiz trackpad, guclu bir islemci, inanilmaz pil omru ve en onemlisi tum bunlarla uyumlu sorunsuz bir isletim sistemi. Ben 3 yıldır M1 MacBook Pro kullanıyorum, Ultrabook kategorisinde rakipsiz cihazlar.
Rakipsiz olup olmaması size göre göreceli kavram. Türkiye'de Apple'a o parayı vermek başlı başına saçmalık geliyor bana. Aynı parayı verip 16-32-64 GB RAM'e sahip yağ gibi akan cihazlar bile alınabilirken gidip 8 GB RAM ve 256 GB depolama olan cihaza marka deliliği yapmak saçmalık.

En basitinden aynı fiyattaki en baba rakiplerinden biri (artı yönü olarak ağırlık olarak daha hafif olup oyun bile oynatabilecek olmasını bir yana bırakıyorum):
Asus Vivobook Pro 14X OLED M7400QC-KM055 - Apple MacBook Air M2 15.3 İnç (MQKW3TU/A) Karşılaştırması - Epey

Yeni konular

Geri
Yukarı