ASUS P541T-M lx ve Xeon X5460 modlama

• Konuyu başlatan GGWP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 1B
Sıcaklıklar yüksek demişim

Bu ne demek? Modlamayı başaramamışsın demek. Modlamayı ilk defa yaptığınızı söylediniz, ben de size modlamanın ne olduğunu söyledim. Hâlâ daha hitap şeklinizi uygun bulmuyorum. Size yardım etmeye çalışan insana böyle davranacaksanız; merak etmeyin bir daha size yardımcı olmaya çalışmam. Size yazdığımda daha yeni eve gelmiştim, evde olsaydım bu kadar beklemezdim. İlk mesajımın da neden devamını yazmadığımı söyledim zaten, neyi diretiyormuşum?
@Yiğitt35 BIOS modlamanın ne olduğunu neden açıklıyorsun zaten o adımı tamamladığımı belirttim. Eksik yaptığımı düşünüyorsan açıkça belirtebilirsin

Ben ikinci mesajımı buna ithafen yazdım, neyi diretiyorum?

Bu ne demek? Modlamayı başaramamışsın demek. Modlamayı ilk defa yaptığınızı söylediniz, ben de size modlamanın ne olduğunu söyledim. Hâlâ daha hitap şeklinizi uygun bulmuyorum. Size yardım etmeye çalışan insana böyle davranacaksanız; merak etmeyin bir daha size yardımcı olmaya çalışmam. Size yazdığımda daha yeni eve gelmiştim, evde olsaydım bu kadar beklemezdim. İlk mesajımın da neden devamını yazmadığımı söyledim zaten, neyi diretiyormuşum?

Ben ikinci mesajımı buna ithafen yazdım, neyi diretiyorum?

Bu şekilde diretmeniz gerçekten anlamsız. Sizinle tartışmak istemem. Gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum. Anlıyabileceğiniz dilde bir örnek vermek isterim.

AMD ekran kartına sahip olan bir kişi NVIDIA'nın sitesinden driver indirip kurmaya çalışınca hata alıp bunuda bu forum konu açınca; ona da driver kurmanın ne demek olduğunu mu yazıcaksınız? Yoksa ekran kartının markasını ve donanım kimliğini sorup, hangi siteden indirdiğini mi soracaksınız? Eğer ilkiyse durum iyi değil.

Niyetiniz yardım etmek olabilir fakat yazdıklarınız çözüme yönelik olmayınca farklı anlaşılıyor. Bununda sorumlusu ben değilim.

AMD ekran kartına sahip olan bir kişi NVIDIA'nın sitesinden driver indirip kurmaya çalışınca hata alıp bunuda bu forum konu açınca; ona da driver kurmanın ne demek olduğunu mu yazıcaksınız? Yoksa ekran kartının markasını ve donanım kimliğini sorup, hangi siteden indirdiğini mi soracaksınız? Eğer ilkiyse durum iyi değil

Verdiğiniz örnekle konumuzun uzaktan yakından alakası yok bu arada, böyle bir örneği verdiyseniz bence sizin durumunuz iyi değil. Konuyu uzatmamak adına çözüldü işaretleyip kapatabilirsiniz. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı