ASUS P5B anakarta SSD önerisi

Hız bir miktar düşecektir.

-SATA 2'nin maximum bant genişliği 300 MB/s bu durumda pek tavsiye etmiyorum eğer iyi bir indirimde almazsanız performans zaten bir HDD kadar olacak ben de SATA 2'de SSD kullanıyorum (HDD'den daha ucuza almıştım) aldığım hız bu kadardır.

1643028719467.png

-Ancak bu sizi aldatmasın performans olarak özellikle uygulamaların açılması ve Chrome gibi ağır disk isteyen programlarda aşırı iyi performans veriyor.

Samsung 860 Evo 500GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD Samsung'un yongaları kalitelidir. Tercih edebilirsiniz.

-Katılıyorum gayet iyidir.

SanDisk'i önermediniz?

-SanDisk'te özellikle uzun kullanımda performans düşmeleri yaşanabilir, 5-6 Gigabyte'lık bir veri aktarımında bile ısınmadan dolayı hızınız düşebilir ve SD karttan bile daha düşük hızda veri aktarmak zorunda kalabilirsiniz bu ısınma durumu ayrıca diskinizin ömrü için de iyi değildir, onun dışında SanDisk bence iyi bir markadır hele ki günlük kullanıcı için ancak size önerim bütçede problem yoksa SanDisk almamanız yönünde.

Gigabyte nasıldır peki?

-o da fena değildir ürünlerini alırsanız gayet memnun kalırsınız.

SSD taksan görür mü bilmiyorum.

-Evet, görür hard disk zannetse bile görmeme problemi çıkarmaz.

-Keşke hangi nesil olduğunu da söyleseydiniz neyse desteklediği tüm işlemcileri ASUS'un zaten kendi sitesi olan bu siteden bakabilirsiniz

R7 240/rx 550/gt 1030 taksam uyum sağlar mı?

-Evet, 3 kart da tamamen uyumlu çalışır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı