Asus P5B Anakartta Fanlar Dönüyor Ancak Bip Sesi Yok

Asus P5B anakartı arkadaşımdan aldım. Onda iken sorunsuz çalışıyordu. (Ekran kartı takılıydı.)

Kargo ile kartı gönderdi. Gayet iyi paketlemişti. Ona rağmen işlemci pinlerinden biri çok hafif yamulmuştu ama düzelttim. Pinlerden yana sorun olma ihtimali 0.
Kartın Onboard grafik yongası ve görüntü çıkışları yok. Elimde de şu anlık ekran kartı yok, GTX 750 satın aldım. O zamana kadar anakartta sorun var mı diye kontrol etmek için tüm parçaları taktım. Sadece ekran kartı eksikti. Kartı çalıştırdığımda tüm fanlar dönüyor, harddiskler çalışıyor, anakart ışığı yanıyor, görünürde hiçbir sorun yok her şey normal, işlemciye dokunduğumda işlemci de çalışıyor çünkü ısınıyor. Tek sorun anakarttan hiçbir şekilde bip sesi veya herhangi bir uyarı gelmemesi. Acaba ekran kartı takmadığım için mi? Onboard grafik yongası ve ekran kartı olmasa da karttan bip sesi gelmesi gerekmiyor mu?
Geldi mi hocam ekran kartı? Deneyebildiniz mi durum nedir?

Geldi mi hocam ekran kartı? Deneyebildiniz mi durum nedir?
Aliexpressten aldığım için biraz uzun sürüyor. Aslında şuanda elimde olacaktı ama şansıma benim kargomu hava alanında unutmuşlar. 2.kez yola çıktı olarak gözüküyor. 3 gün oldu yola çıkalı. Göreceğiz. Geldiğinde dönüş yapacağım. Kargo takip no: RY178365125CN
17 track veya ptt den izleyebilirsin. Unutursam , haber verirsin.
Unutmuşum arkadaşlar dönüş yapmayı. Anakart sorunsuz çalışıyor. Buzzer ise pinlerden çıkmış üstten bastırdım ve çalıştı :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı