ASUS P5B iAtkos Boot ekranında imleç yanıp sönüyor

RoMaNTiC

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben cihazıma iatkosu kurmak istiyorum ama bu konularda çok bilgisizim. Bir mac nasıl kullanılır onu bile bilmem ben. Cihazımın özelliklerini size sunuyorum liste olarak. Siz bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Kurulumu yaparken hatalarla karşılaştım virtual box sanal işletim sistemi yazılımı ile de denedim ama beceremedim.

PC'ler konusunda oldukça bilgiliyimdir en nihayetinde bilgisayar teknisyeniyim ama mac leride tanımak bilmek istiyorum.

Evet pc min özellikleri:

• intel core 2 2.13 CPU
  • 4GB 800 MHZ Kingston Ram
  • Nvidia GeForce 7300 LE ekran kartı
  • Asus P5B Anakart

Cihazım çok kötü değil, iyi de değil. Bu cihazda mac işletim sistemi kurulabilir mi? Ben kurmaya çalıştım daha renkli ekrana dahi gelemedim :(

hocam ml2 kurarken ekranda elma simgesine kadar geliyorum dil seçenekleri gelmeden önce elmanın üstünde şu şekilde bir icon çıkıyor

yasak-i%C5%9Fareti2.bmp

sorun nedir bulamadım burdan sonra ilerlemiyor yükleniyor simgesi sürekli dönüyor

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı