ASUS P5G41C-M LX combo anakarta 1600 MHz RAM takma

Bütçe
170
Doğru dosyayı indirirseniz olmaz.

Kusura bakmayın geç yazıyorum ama.
Doğru mu bu bir de benim anakartım combo bir degişiklilik olmaz değil mi bir de burada RAM ile alakalı bir şeyler diyor güncelleyip denersem çalışabilir mi?

1681852093066.png

@Recep Baltaş.

Kusura bakmayın geç yazıyorum ama.
Doğru mu bu bir de benim anakartım combo bir degişiklilik olmaz değil mi bir de burada RAM ile alakalı bir şeyler diyor güncelleyip denersem çalışabilir mi?

1681852093066.png

@Recep Baltaş.

Bir de bende 602 yazıyor şu anki BIOS anlamadım ben ya.

Son düzenleme:
Önce siz CPU-Z indirip mainboard sekmesini buraya atar mısınız?

Sizdeki bir eski sürümmüş, dediğiniz gibi 0601 sürümü kurulu sizde. Çok etkiler mi emin olamadım ama isterseniz 0702 sürümünü ve liveupdate üzerinden kurabilirsiniz.

ASUS EZ Flash 2 ile güncellesem sorun olur mu babam anakartın falan bozulur diyor güncelledigimde açılmamazlık falan yapmaz değil mi bir de çeviriden baktım.

1681854272812.png

Sizdeki bir eski sürümmüş, dediğiniz gibi 0601 sürümü kurulu sizde. Çok etkiler mi emin olamadım ama isterseniz 0702 sürümünü ve liveupdate üzerinden kurabilirsiniz.

Benim anakartın linkini atabilir misiniz?

@Yiğitt35

Son düzenleme:
ASUS EZ Flash 2 ile güncellesem sorun olur mu babam anakartın falan bozulur diyor güncelledigimde açılmamazlık falan yapmaz değil mi bir de çeviriden baktım.

Eki Görüntüle 1745735

Benim anakartın linkini atabilir misiniz?

@Yiğitt35

Sizin anakartınızın BIOS sürümlerinin linkini atmıştım, yarın yardımcı olmaya çalışayım hocam uzun uzun yazmam mümkün değil şu an.

Sizin anakartınızın BIOS sürümlerinin linkini atmıştım, yarın yardımcı olmaya çalışayım hocam uzun uzun yazmam mümkün değil şu an.

Tamamdır ama aklıma çok takılı kaldı şimdi yüklersem bir sorun olur mu? Bu ROM'u indirdim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-19_012214363.png
    resim_2023-04-19_012214363.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 7
Tamamdır ama aklıma çok takılı kaldı şimdi yüklersem bir sorun olur mu? Bu ROM'u indirdim.

Doğru dosya da şu an anlatamam hocam, yarın sınavdan sonra inşallah ekran görüntüleriyle yazı hazırlarım size.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı