Asus P5G41T-M LX2 Windows 8.1 Formatta Boot Sorunu

Ali Başkurt

Kilopat
Daha fazla  
Selamın Aleyküm arkadaşlar ben bilgisayarım yavaşladığı için CD'den format atmak istiyorum şu an kullandığım işletim sistemi Windows 7 ve ben Windows 8.1'e formatlamak istiyorum. Anakartım: Asus p5g41t- m lx2/GB BIOS'tan CD-ROM'u en üste aldım ve f8 ile boot menüsüne giriş yaptım boot menüsünde CD ROM'un üstüne gelip enter tuşuna bastım ve bilgisayar normal olarak açıldı herhangi bi tuşa basın yazısı gelmedi yardım !

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anakart bende var dostum. Sana önerim bir flash bellek edin ve windows to usb flash programı ile bootla bu yolla sıkıntı cıkmaz. SATA girişlerini kontrol et yada DDV'ye bootlama sırasında hata olmadıgından emin ol, ayrıca F10 tusuna basman gerekiyor kaydedip cıkmak icin.kaydedip cıktıgından emin ol.

Anakartının boot menüsünü açmak için bir tuş olur bunlar f12, esc, f1, vs olabilir. Büyük ihtimalle esc dir pc açılırken f tuşlarına bas karşına bilgisayarda boot edilmek için takılmış donanımlar çıkar. Orada yön tuşlarıyla hareket edebileceksin zaten istediğin şeyi seçtikten sonra pc kendini onunla boot edecektir zaten.

Anakartının boot menüsünü açmak için bir tuş olur bunlar f12, esc, f1, vs olabilir. Büyük ihtimalle esc dir pc açılırken f tuşlarına bas karşına bilgisayarda boot edilmek için takılmış donanımlar çıkar. Orada yön tuşlarıyla hareket edebileceksin zaten istediğin şeyi seçtikten sonra pc kendini onunla boot edecektir zaten.
Del tuşu ile acılıyor boot menüsü o anakartta.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı