Asus p5kpl anakart iatkos ml2

• Konuyu başlatan yunusemre26
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Doğru diyosun ya zor işler bunlar :) Ben aslında programdan anlarım bilgisayarda bilgim vardır.. Ama konu böyle komutlar yok işte bios yok boot etme falan gelince ben yapamıyorum.. Abim de bilgisayar mühendisi ama amerikada oldugu icin yardım edemiyor.. Ben en iyisi win 8 kurayım ama p5kpl anakartın win8 desteği mevcutmu biliyomusun ? Win 8 icin driverler varmı ?

Hahahaha dakika bir gol bir ... Drivere gerek yok makine kendi bulur yükler kafanı yorma XP yada Vista zannettin sen öyle bi sistem değil artık W8 ..

Abi birileri üstüme toprak atsın ben ölüyorum bende kendimi bilgili zannediyorum meğerse boş :) :) Ben hep xp kullanırdım çok severim xp yi aslında ama değişiklik yapayım şimdi win 7 yüklü :) Şimdi windows 8 i indirmeye başladım :D

Aman Recep Baltaş görmesin :) Windows 8 önermekten forum üyelerinin dilinde tüy bitti :) Windows 8 en rahat ve kullanışlı aynı zamanda da performanslı işletim sistemi. XP'de bulamayıp uğraştınız işleri sizin yerinize hallediyor ve daha nice özellikleri var.

Benim sistemim şöyle win8 pro 64 bit de kasarmı sizce ?
Anakart : P5KPL
İşlemci : İntel Pentium E5200
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 9500 GT
Ram : DDR2 4 GB (2x2)
HDD : 160 gb

- - - Güncellendi - - -

?????????????

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı