Asus p5pl2 anakart için windows 7 driver'ları

Can Sarıbal

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Abim eski pc'sini bana verdi. Ben de içinde xp yüklü olduğunu görünce pc'ye format atıp windows 7 ultimate yükledim ama şimdi de internette ne onboard ses kartı driver'ını ne de ethernet driver'ını bulabiliyorum. Bu nedenle de internet e giremiyorum pc ile. Lütfen biri yardımcı olsun. Bu gerekli driver'lar windows 7 32 bit için bulunabilir mi yoksa tekrar tarihi eser olan xp'e dönmek zorunda mıyım?

Ancak şimdi daha büyük bir derdim var. Ekran kartım nvidia geforce 9600 gt 1 gb 256 bit. Ekran kartı sürücüsünü yüklediğimde (sürücüyü yüklüyorum, pc'ye reset atıyorum) pc'yi kullanamıyorum gibi bişey oluyo. Herhangi bir programı açmak istediğimde bilgisayar iptal oluyor.

Ekran öylece donuyor, klavye'nin ışıkları sönüyor, mouse'u hareket ettiremiyorum. Bunun nedeni de ekran kartı sürücüm. Çünkü formatı dün attım, dünden beri hiçbir arızası olmayan bilgisayar, 1 saat önce ekran kartı sürücümü güncellediğimden beri böyle.

Bu sürücü neden böyle yapıyor? Bunun bir çözümü var mıdır? Bilgisayar ile tek yapmak istediğim CS 1.6 oynamak, film izlemek, internette dolaşmak. Bu kadar.

Bu aradan söylemeyi unuttum :D Üçüncü olanı dediğin gibi yaptım ve ses geldi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
http://us.download.nvidia.com/Windo...top-win8-win7-winvista-32bit-english-whql.exe
Bunu indir ve altta dediğim şekilde kur.
Setup açıldıktan sonra "Custom" seçip, "Clean install" şıkkını işaretle. Sonra next deyip ilerle ve kuruluma başlasın bittiğinde bilgisayarı yeniden başlat ve Windows günceleştirmelerini yükle.

Altta dediğim gibi kur derken? Nasıl kurayım? Ses kartı sürücüsünü yüklerken ki gibi, vista ile uyumluluk modun da mı kurayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı