Asus P5QL SE sistem için ekran kartı tavsiyesi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Sistemim Intel Core2 Quad Q8200 2.33 GHz dört çekirdekli işlemci, Asus P5QL SE anakart, 2 GB DDR2-800 RAM, ATI Radeon HD 4650 1 GB ekran kartı, işletim sistemi Windows 7. Babam bakkal amcalardan bilgisayarı toplatmıştı haberim olmadan. Ama artık değiştirmem gereken parçalar olduğunu anladım çünkü bilgisayar COD 5 oynarken ve ayarlar en alttayken bile yavaşlıyor. Ekran kartı galiba en büyük sorun. Senin önereceğin ve fazla cep yakmayacak ekran kartı veya değişmesi gereken parçalar hangileri? Bir de güç kaynağını değiştirmek istiyorum, ek fan için çıkış yok kendi güç kaynağımda. Hem kasa içi fan olarak hem de güç kaynağı için ne önerirsin?

Öncelikle Asus’un kırpılmış SE serisi vasat anakartından bir kurtulalım ve askeri bileşenlere sahip, USB 3.0 destekli bir anakart alalım: MSI P43-C51. Sonrasında ekran kartını değiştirelim ve bir HD 5750 seçelim. Sonrasında da 500 Watt’lık uygun fiyatlı Xilence güç kaynağı alabilirsin. Artık istediğin oyunu orta hatta bazen üst ayarlarda oynayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı