Asus P5S-MX SE Anakartı Güncel BİOS Sürümü Nedir ?

BARON™

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Papua Yenigine
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı forumlar diliyorum.
Başlıkta belirttiğim gibi '' Asus P5S-MX SE '' anakartıma E6700 işlemci modelini yarın monte edicem hayırlısıyla.
Hiçbir uyusuzluk söz konusu olmaması için en son güncellenen BİOS sürümünü yüklemek istiyorum bir çok sitede BİOS sürümü bulunuyor fakat bu web siteler hakkında biraz tereddütlüyüm.
En güvenilir BIOS sürümü linkini verebilirseniz sevinirim.

@SypeR , @Murat5038 , @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Version 0501
DescriptionP5S-MX SE BIOS 0501
1. Fix PS2 mouse does not function when there is no PS2 keyboard present under Windows Vista.
2. Fix EAH5770 VGA card cannot be detected.
File Size452.2 KBytesupdate 2010/07/09
Download fromGlobal
[TBODY] [/TBODY]

@GlawsReqaL'ın dediği gibi 501 sürümü en güncel sürümdür.

Dipnot: Sen G3258 ile sahneye çıkacaktın daha çıkamadın mı? :LOL:

Bu arada anakartın entegre GPU'su dünyanın en yavaş GPU'larından birisiymiş
Kaynak: https://www.technopat.net/sosyal/konu/sis-mirage-3-graphics-driver-2011-ekran-kartı-sürücüsü.1052/

Son düzenleme:
Hayırlısıyla G3258 ile çıkıcaz, bu sistemi yeğenime hediye etmeyi planlıyorum Şubatta 9 yaşına basacak bu sistemin ona güzel hediye olacağına inanıyorum. :)
Hocam bunu indirdim .rom uzantısıyla geldi bir sıkıntı yaratır mı? @GlawsReqaL

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zip halinde gelen dosyayı çıkarttıktan sonra .ROM uzantısıyla geldi bir sorun teşkil eder mi?
Rom dosyası gelmesi normal. Bios dosyanı bir usb belleğe atıp biostan ezflash ile usb bellek içine attığın romu seçeceksin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı