Asus P7H55-USB3 Mac OS X Kurulumu

Ses kartı için indirdiğim VooDooHDA zipli dosyayı çıkardım ama kurulumu nasıl yapacağım. Birden fazla dosya var içinde.

Clover Bootloader indirme hızlı ve kısa yol Clover_v2k_r2236.pkg - OSx86.net Hackintosh

1. Şimdi sabit diski açın ve EFI klasörünün içindeki bütün dosyaları silin ve USB bellekteki Clover dosyalarını buraya kopyalayın. demişsiniz diskteki yerini tarif eder misiniz.

Şaka falan mı yapıyorsun? Windows'tan kurmayacaksın ha sürücüyü... Mac'te direk App var işte. Yani anlamıyorum, hazır linkten inen sürücüyü de mi kuramıyorsun? Sabit diskin kök dizininde bir yerde olması lazım.

Tabiki windows da kurmaya çalışmadım öyle bir düşüncemde olmadı. Şuan VMware sanal olarak bir çok işletim sistemi var elimde zaten. Mac de dahil. Benim demek istediğim bir paket dosyası değilde klasörler var farklı bir kurulum mu yapacağız konsol yardımıyla gibi düşündüm. Senin benim demek istediğimi farklı anlaman çok garip.

- - - Güncellendi - - -

Sırf sizin forumu beğendiğim için ve senin son mesajından sonra vBulletin'i araştırdım ve kurulumu kısa bir sürede tamamladım. Sizinkine göre daha yeni bir versiyonunu. Bilginize.

Extract edip doğrudan çıkan App dosyası ile kurabilirsin. Zaten yeni bir rehber yapıcam.

Boot olayını son gönderdiğiniz ile yaptım. Bes için bir kaç denemem başarısız oldu sonunda VoodooHDA-v2.7.4 versiyonun kurdum. Ses ayarları açıldı fakat müzik açmıyor ama ayarlarda ki sistem seslerini test ettiğimde ses çıkıyordu çıkış ayarlarını biraz kurcaladım ve nihayet ses sorunu tamamen ortadan kalktı. Şuan tek eksiğim wifi o da sizin önerdiğiniz bir usb adaptör alarak sorunu kalmayacak. Zaten ethernet kartım çalışmakta.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı