ASUS P8H61-M LE Sistemde Ekran Kartı Yenileme

ScaniAşk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımı daha iyi hale getirmek istiyorum. Oyun oynayan birisiyim. Ekran kartını yükselteceğim ve duyduğuma göre güç kaynağını da yükseltmek gerekiyormuş. Benim bu konularda fazla bilgim yok yanlış bir şey yazarsam affola. Aşağıya bilgisayarımın özelliklerini yazacağım ve sizden Battlefield 4 gibi oyunları "ultra" da hangi ekran kartıyla rahat bir şekilde oynayabilirim onun cevabını isteyeceğim. Bunun yanında da güzel bir güç kaynağı lazım tabi.

Bilgisayar Özelliklerim:

• Intel(R) Core(TM) -i7-2600 CPU @3.40 GHz 3.40 GHz
  • 8,00 GB
  • 64 Bit İşletim Sistemi
  • Şuanki Ekran Kartım: Zotac NVIDIA GeForce GTX 650 (Yaklaşık Toplam Bellek= 3522)
  • Anakart Modeli: ASUS p8H 61-MLE

Evet arkadaşlar bilgisayar özelliklerim bunlar. Yukarda söylediğim kriterlere göre hangi ekran kartı ve güç kaynağını almalıyım.

NOT: Bütçem 1200 TL

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut kaynağıma önceden kasayı açıp bakmıştım ama şimdi unuttum. Yanlış hatırlamıyorsam 200 lerde bir şeyler yazıyordu. Düşük oluyormuş yani.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı