Çözüldü ASUS P8H61-M LX3 Plus anakartın ekran kartı uyumluluğu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anilckr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben bir ekran kartı alacağım fakat benim PC'ye uyar mı bilmiyorum resimlerde göründüğü gibi özellikleri anakartı yazıyorum.
Anakart özelliği: ASUS P8H61-M LX3 Plus

20220921_190810.jpg
20220921_190727.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakartınızda PCI-e slotu var. PCI-e arayüzü kullanan bir ekran kartı sisteminize uyacaktır. Aklınızda hangi ekran kartı var?
Anakartınızda PCI-e slotu var. PCI-e arayüzü kullanan bir ekran kartı sisteminize uyacaktır. Aklınızda hangi ekran kartı var?

Çözüm
Ekran kartı önermek için bütçenizi bilmem lazım. Ki bu konu ekran kartı önerisi için açılmadığından ötürü bu konuda öneri yapmak doğru olmaz. Bütçenizi ve işlemcinizi belirterek öneri konusu açmanız daha iyi olur.

Ekran kartı önermek için bütçenizi bilmem lazım. Ki bu konu ekran kartı önerisi için açılmadığından ötürü bu konuda öneri yapmak doğru olmaz. Bütçenizi ve işlemcinizi belirterek öneri konusu açmanız daha iyi olur.

Tm dır teşekkürler.

tm dır teşekürler

Yeni konular

Geri
Yukarı