Asus P8H61-M LX3 PLUX R2.0 Anakarta RAM Takviyesi

Syozkn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Asus P8H61-M LX3 PLUX R2.0 model anakarta sahibim. Sistemime RAM takviyesi yapmak istiyorum. Şu anda modelini bilmediğim eski bir DDR3 4 GB RAM kullanıyorum aynı RAM'den bulup takma ihtimalim olmadığı için ikili yada tekli 8 GB RAM almayı düşünüyorum. Bir kaç arkadaşım bana anakartın desteklediği RAM'leri almam gerektiğini söyledi daha önce bundan haberim yoktu anakartımın desteklediği RAM serisi şurada yazıyor:

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb...ies.pdf?_ga=1.170868896.1420299501.1492677378

Sizlere soruma geleyim bu listede yer alan RAM'ler den bulmak gördüğüm kadarıyla artık zor bunlar yerine listede yer almayan bir DDR3 RAM alsam çalışma ihtimali var mı

Sistemim

Anakart : Asus P8H61-M LX3 PLUX R2.0
İşlemci : Intel i3 3220
Ram : 4 GB 1333 Mhz DDR3
Ekran Kartı : MSI RX 460 4 GB
PSU : 450 W

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yaratmaz, alabilirsin.

Yalnız şu anda kullandığın bellek ile birlikte kullanmayı düşünüyorsan problemler yaşanabilir, sadece aldığın belleği kullan derim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı