ASUS P8H61-M PLUS V2 Realtek Ethernet sleep mode hatası

kızagan

Kilopat
İyi günler hemen konuya giriyorum masa üstü bilgisayarım 1 hafta önce bilgisayarı acılırken fatal error hatası verdi ve ethernet driverlarımın ikiside ( kablolu ve kablosuz ) silinmiş. İnternete bağlanamadım. Driverları tekrar yükleme çalıştım. Kablosuz sorunsuz yüklendi, kablolu sleep mode hatası verdi. Bende çözüm olur diye bilgisayara format atım bios güncelledim. ASUS'un sitesinde tekrar driverları yükledim Realtek 8111E LAN Driver yine aynı hatayı verdi. Driver bulucu programları denedim yine olmadı lütfen yardım edin.

• Anakart :ASUS P8H61-M PLUS 2
  • Ekran kartı :ATI Radeon HD 4600
  • İşlemci : İntel core i3-2100 CPU
  • işletim sistemi :Windows 7 ultimate 64 bit
Windows 7.png

Aygıt Yöneticisi.png

Son düzenleyen: Moderatör:
windows 8.1 yükledim yine aynı bir değişiklik yok , biosu da günceledim bir şey oladı artık bilinmeyen aygıta görünmüyor bilgisayarda sadece koblosuz ag bağdaştırıcı gözüküyor . Birşey fark etim komşudan gelen kablonun dış kısmından yamur suyu girmiş galiba ana kar üzerindeki ethernet girişin su nedeniyle aralanmış normalde sarı yanan güç ışığı ren değiştirmiş duruyor yazılımsal birşey değil yeni ethernet kartı alıp deniyecem bakalım ne olaçak

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı