ASUS P8H67M anakarta sistem önerisi

i_ardw

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS P8H67M'le anakartım var. Anakartın destekleyebileceği en iyi sistemi toplamak istiyorum. Şu an kasada Xeon E3 1220 V2 mevcut ve AMD Radeon HD 6970 var. Ama memnun değilim yükseltmek istiyorum. Uyumlu ve darboğaz yapmayacak parça önerebilir misiniz?

Bütçe sınırı var mı yoksa ucu kaçar biraz önerilebilecek sistemlerin.
Kanka şimdi ben parçaları 2.el almayı düşünüyorum malum ekonomide şuan bir direksiyon setim var temiz rampage v900 s onu 3500 TL ya satarsam üstünde 3000 2000 koyabilirim satılmaz ise bütçem 3000 bin TL olur olmaz dersen 1 tik daha arttırabilirim zaten şuan anakartı değişmek istemiyorum parçları 2.el alıp toplamak istiyorum yazın çalışıp yeni toplayacağım

@fertigo

İşlemci Intel olarak bir bilgim yok ama R5 1600 dengi bir işlemci bakabilirsin.

Intel Core i5-4460

Ekran kartı Sapphire RX 550 PULSE 11268-01-20G 128 Bit GDDR5 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Uygun fiyatlı ve Pulse serisinden 5500 XT 3 yıl kullandım bir problem yaşamadım tek fanlı oldugu halde iş görüyor.

Kanka GTX 1050 Ti daha iyi değil mi araştırdım ama bir de bütçe sınırı olmasa bu anakarta takabileceğim darboğaz yapmayacak en iyi parçalar nedir?

Ben 1000 serisi tercih etmem şahsi olarak ayrıyeten 2 kata kadar fiyat farkı oluyor dediğiniz bütçeyi aşıyor işlemci fiyatı ile ayrıca ekran kartı işlemci birbirini desteklemesi gerek o yüzden ekran kartını en üst işlemciyi en ucuz alamayiz birbirine F/P olarak uyumlu olanı seçmek lazım Intel işlemcileri bilmedigim için konuşmam yanlış olur konuya başkası dahil olursa daha iyi seçenek olur.

Ben 1000 serisi tercih etmem şahsi olarak ayrıyeten 2 kata kadar fiyat farkı oluyor dediğiniz bütçeyi aşıyor işlemci fiyatı ile ayrıca ekran kartı işlemci birbirini desteklemesi gerek o yüzden ekran kartını en üst işlemciyi en ucuz alamayiz birbirine F/P olarak uyumlu olanı seçmek lazım Intel işlemcileri bilmedigim için konuşmam yanlış olur konuya başkası dahil olursa daha iyi seçenek olur.

Tamam işlemciyide yükseltelim en üstü ne olur anakarta

İşlemci Intel olarak bir bilgim yok ama R5 1600 dengi bir işlemci bakabilirsin.

Intel Core i5-4460

Ekran kartı Sapphire RX 550 PULSE 11268-01-20G 128 Bit GDDR5 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Uygun fiyatlı ve Pulse serisinden 5500 XT 3 yıl kullandım bir problem yaşamadım tek fanlı oldugu halde iş görüyor.

Burada işlemci ile ekran kartı ortalama 3.5k kalanı ile RAM SSD vs alabilirsin ama sadece işlemci ve ekran kartı için bütçem 5K dersen biraz daha arttırabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı