Asus P8Z68-v LX Sisteme GTX 970 Takmak

oesgur

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar,

Yaklaşık 3-4 yıl önce ufak bir servet döktüğüm PC'min artık istediğim oyun performansını vermediği için ekran kartını Zotac GTX 580 Amp'dan Asus GTX970 ROG STRIX modeline upgrade etmek istiyorum.

Sorlarım şunlar:,
  • 650watt güç kaynağım var yeter mi?(Cooler Master)
  • Anakartım Asus p8z68-v lx, pci-ex 2.0 destekliyor, ekran kartı pci-ex 3.0. çalışır mı? Çalışırsa slottan dolayı performans kaybı yaşanır mı?
  • GTX 580 ile GTX 970 arasında gözle görülür bir performans artışı olur mu? GTA V'de bir çok ayarı kısarak 50-60 fps alıyorum. Ayarları açtığımda 50-60 almak istiyorum.

Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

650w güç kaynağı kesinlikle yeterlidir. Pci-express 2.0 anakartın pci-express 3.0 ekran kartını tabiki çalıştırır. Pek zannetmiyorum ama fps kaybı yaşarsan bile 2-3 fps fark eder merak etme. gözle görülür fps farkı tabiki olacaktır. Sonuçta GTX 970 çok daha güncel bir kart. Sen yinede GTX 970 in oyun testlerine bakarak, kendi kartınla kıysalayabilirsin. GTX 970 seni yarı yolda bırakmaz. Aldığına değecektir. İyi forumlar.

• Güç kaynağı yeterli.
  • Çalışır performans kaybı olmaz. Şuan için bile piyasadaki anakartların çoğu 2.0
  • Büyük bir fark olur.
Bakınız :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı