Başarılı Kurulum Asus P8Z77-V LX - GTX 560Ti Dual Boot

Merhaba arkadaşlar öncelike buradaki OS X El Capitan RAW 10.11.4 Güncel Kurulum İmajı imajı indirim ve usb yazdırdım. Biosdan hiçbir ayar yapmadan F8 boot seçeneklerinden kurulumu yaptım .
Asus P8Z77-V LX
GTX 560ti
12 GB Ram

7gp4DL.png

Boot seçeneği olarak kurulumun imajında olan Clover'ı kullandım.
Kext olarak MultiBeast'den

OA5P8z.png

Ekran kartı için ise biraz uğraştım mini hdmi çalışmıyor sadece nv_disable=1 seçeneği ile çalışıyor onuda dvi to hdmi çevirici ile çözdüm web driverin son sürümünü yükledim ve sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekilde kurulum yaptım. P8z77-v (düz... pro, lx vs değil) ve 3570K kullanıyorum. Kurulumdan sonra yeniden başlatınca usb ile de usbsiz de sistem başlamıyor. Sorun ne olabilir?

Aynı şekilde kurulum yaptım. P8z77-v (düz... pro, lx vs değil) ve 3570K kullanıyorum. Kurulumdan sonra yeniden başlatınca usb ile de usbsiz de sistem başlamıyor. Sorun ne olabilir?

Merhaba, Multibeast ile yaptığım kurulum sonrası aynı sorunu ben de yaşadım, bu sorunu clover configurator ile efi mount edip Mac OS sisteminin kurulu olduğu diske export ederek çözdüm. umarım işinize yarar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı