Asus P9X79 Deluxe anakarta hangi sogutucu

• Konuyu başlatan ckaracar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B
C

ckaracar

Ziyaretçi
Asus P9X79 Deluxe anakarta hangi soğutucuyu takmalıyım karar veremedim. Sıvı soğutucu mu önerirsiniz yoksa hava sogutmalı olan ağır soğutucular mı? İşlemci olarak i7 3820 2011 soket.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana bu kartı kim önerdi ya? Açıkçası o anakartı 3820 ile mundar etmişsin diyebilirim (benim görüşüm)..
Sıvı soğutucu bu sisteme gereksiz.
Stabilite için güzel bir hava soğutma sana yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana bu kartı kim önerdi ya? Açıkçası o anakartı 3820 ile mundar etmişsin diyebilirim (benim görüşüm)..
Sıvı soğutucu bu sisteme gereksiz.
Stabilite için güzel bir hava soğutma sana yeterli olacaktır.

Ben önerdim. ROG serisi olmayan en üst seviye anakartı sordu arkadaş ve P9X79 Deluxe da bu kategoriye giriyor. Fan önerisi de yapsaydınız keşke.

Akasa Venom VooDoo kullanmıştık biz. Ama varsa Noctua önerebilirim. Alacağın yerdeki seçenekler neler?

Ben önerdim. ROG serisi olmayan en üst seviye anakartı sordu arkadaş ve P9X79 Deluxe da bu kategoriye giriyor. Fan önerisi de yapsaydınız keşke.

Akasa Venom VooDoo kullanmıştık biz. Ama varsa Noctua önerebilirim. Alacağın yerdeki seçenekler neler?

O zaman diyecek sözüm yok.

İşlemci fanını siz önermişsiniz.

Ben de kasa önerisi yapayım. Hali hazırda kendim de kullandığım Aerocool xPredator'ı şiddetle önerebilirim.

Aklımda pek fazla bir şey yok. Thermaltake, Zalman bir sürü çesit soğutucu var, insanın kafası karışıyor hangisini seçsemki diye.

Yok kardeşim bak senin işlemcinde "K" ibaresi yok, overclock yapamazsın zaten. Bu yüzden sıvı soğutucu almanın hiç bir anlamı yok.

Sadece işlemciyi soğutmaya yetecek bir soğutucu senin işini görür.

Anakartın çok iyi bir anakart bu arada.

Soğutucu tavsiyem bu.

COOLER MASTER Hyper 212 EVO işlemci soğutucusu - inventus

Akasa Venom Voodoo bile sana fazla.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı