ASUS PCE-AC51 Wi-Fi adaptörünü sistem görmüyor

Dark Might

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni topladığım sistemime ethernet kablosunu dolaştırmamak için başlıkta belirttiğim cihazı satın aldım. Sisteme Windows 10 Pro 64 Bit kurdum ve USB ye Asus'un sitesindeki bu bölümden Windows 10 64 biti seçip indirdim ve dosyayı USB'ye attım. Ardından yeni bilgisayarda ''Başarıyla kuruldu bilgisayar yeniden başlatılsın mı?'' diye bir soru geliyor ben de tamam diyerek yeniden başlatıyorum fakat ne ağ gözüküyor ne de cihaz. Çözemedim yardımcı olacak birileri varsa sevinirim.

@Jira @BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende oldu hocam, bence kasayı açıp kart yerine tam oturmuş mu bir bak. Dün gece 4 saat sorunun kaynağını bulmaya çalıştım, kasayı açıp bahsettiğin kartı anakarta "tam oturtunca" sorun çözüldü. Anında Wi-Fi simgesi geldi sağ alt köşeye.

Aynı sorun bende oldu hocam, bence kasayı açıp kart yerine tam oturmuş mu bir bak. Dün gece 4 saat sorunun kaynağını bulmaya çalıştım, kasayı açıp bahsettiğin kartı anakarta "tam oturtunca" sorun çözüldü. Anında Wi-Fi simgesi geldi sağ alt köşeye.
Teşekkürler öneriniz sayesinde iş çözüldü. Tabi buraya bu yorumu yazmadan önce uğraştım baya bir fakat boşa uğraşmışım bu kadar kolaymış meğer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı