Satılık ASUS PG248Q

Orcun61

Kilopat
Yer
İstanbul/Kocaeli
Öncelikle satma amacım eğer bunu satabilirsem aynı markanın 2K monitörünü almak. Şu an aktif olarak kullandığım monitördür.

Ürün 24.02.2017 tarihinde Hepsiburada.com üzerinden satın alındı. Garantisi devam ediyor. Ürünün kutusu, aksesuarları, HDMI ve Display Port kablosu duruyor. Ölü piksel vb. sorunları yoktur. Kozmetik açıdan çizik, ezik, kırılma, çatlama vb. deformeleri yoktur. Çok temiz kullanılmıştır. Temizliğini mikrofiber bez yardımıyla yaptım. Herhangi bir kimyasal dökülüp silinmemiştir. Bulunduğu odada sigara dahi içilmemiştir. -Hep bunu demek istemişimdir- :ROFL::ROFL:

Ürünün özellikleri:

24" Full HD (1920x1080) 1ms tepkime hızı, 180Hz'e Hız Arttırma, G-SYNC gibi özellikleri mevcuttur.
ASUS'a özgü GamePlus kısayol tuşu ve GameVisual vardır.
NVIDIA 3D Vision 2 kit uyumluluğu vardır. (Ne işe yarayacaksa artık)
Ergonomik tasarlanmış eğme, döndürme, dik döndürme ve yükseklik ayarlamalarıyla VESA duvar montesi uyumluluğu vardır. Eğme ve döndürme açıları çok başarılı. Özellikle yükseklik ayarlama çoğu yerde işinizi görecek.

Ürünü detaylı incelemek isteyenler için resmi web sitesi:
ROG SWIFT PG248Q | ROG - Republic Of Gamers | ASUS Türkiye

Fiyat 3000 TL'dir. Tercihen İstanbul veya Kocaeli içi elden satılıktır.
İletişim için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

IMG_6660.JPG

Son düzenleme:
Amacım baltalamak değil ama fiyatı revize etmeniz gerekiyor. Eki Görüntüle 264560
Amacınız baltalamak değilse ilandaki bilgileri de paylaşın lütfen. İlandaki ürün yenilenmiş bir ürün. Yani ikinci el bir ürün. He derseniz ki nolmuş bunda sizinki de ikinci el. Elbette böyle bir söylem olabilir kişi makul olanı seçmekte özgür. Önemli olan buradaki eksik bilgilendirmeniz. Bunu da belirtin ki benim ilanımı gören kişi sıfır, garantili, faturalı en aşağı 2200 TL'ye satılan monitöre 1500 TL fiyat biçmesin.

Son düzenleme:
Amacınız baltalamak değilse ilandaki bilgileri de paylaşın lütfen. İlandaki ürün yenilenmiş bir ürün. Yani ikinci el bir ürün. He derseniz ki nolmuş bunda sizinki de ikinci el. Elbette böyle bir söylem olabilir kişi makul olanı seçmekte özgür. Önemli olan buradaki eksik bilgilendirmeniz. Bunu da belirtin ki benim ilanımı gören kişi sıfır, garantili, faturalı en aşağı 2000 TL'ye satılan monitöre 1500 TL fiyat biçmesin.

Haklısınız açıklama kısmını okumamıştım. Kusura bakmayın benim hatam.

Dostum whatsaptan yazar mısın ? Numaram 0554 681 99 12

Monitör ayarlarından gerçek 1 Ms alabiliyor musunuz? Herhangi bir Ghosting olmadan? Mesela bugün elime AOC AG241QG geldi ama Overdrive seçeneğinden Medium yerine Strong moda alınca aşırı derecede rahatsız eden ghosting olmakta.

Monitör ayarlarından gerçek 1 Ms alabiliyor musunuz? Herhangi bir Ghosting olmadan? Mesela bugün elime AOC AG241QG geldi ama Overdrive seçeneğinden Medium yerine Strong moda alınca aşırı derecede rahatsız eden ghosting olmakta.
Monitör ayarlarında 1 Ms diye bir ayar yok. Monitör hali hazırda 1 Ms tepkime süresine sahip. Bunu değiştirebileceğiniz bir seçenek mevcut değil. Sizin demek istediğiniz 144 Hz ve 180 Hz seçeneklerinde ghosting oluyor mu ise hayır olmuyor. Çünkü Flicker free teknolojisi bunun önüne geçmek için konulmuş bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı