Asus PG258Q Sharpness Yok

kiyoshiqq

Hectopat
Merhaba herkese, yeni monitör aldım. Asus PG258Q fakat bu monitörü bayağı kurcaladım ve sanırım sharpness özelliği yok. Ben bu sharpness özelliğini nvidia denetim masasından veya başka bir program ile ayabilir miyim?

Merhaba
Memnunmusunuz monitörden?
1700 bütçe var baska tavsiyeniz olursa yardımcı olurmusunuz?
Çok teşekkür ediyorum..
Merhaba monitoru Vatan PC'den aldim. Memnunum fakat monitor ozelliklerinde sharpness yok. 1700 bütçeye önerim Benq XL2411P alınabilir bence çok iyi monitör Benq.
Nvidia denetim masasında 3D seçeneğinin altında keskinlik ve gama ayarlarından ayarlanabilir.
Cevabınınız için teşekkürler fakat oradan ayarladığımda tam istediğim sharpness özelliğini vermiyor. Eski monitörüm Benq XL2411P' de monitör özelliği olarak sharpness vardı. Nvidia denetim masasından keskinlik ayarını açsam bile dağlar kadar fark oluyor.

Merhaba monitoru Vatan PC'den aldim. Memnunum fakat monitor ozelliklerinde sharpness yok. 1700 bütçeye önerim Benq XL2411P alınabilir bence çok iyi monitör Benq.

Cevabınınız için teşekkürler fakat oradan ayarladığımda tam istediğim sharpness özelliğini vermiyor. Eski monitörüm Benq XL2411P' de monitör özelliği olarak sharpness vardı. Nvidia denetim masasından keskinlik ayarını açsam bile dağlar kadar fark oluyor.
Değiştirme şansınız yok mu monitörü?

Malesef Vatan şubesinden direkt aldığım için kusurlu ürün olmadığı sürece değiştiremiyorum. İnternet üzerinden alsam iade hakkım vardı.
Yardımlarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar selam sorunumu büyük çoğunluk ile çözdüm. Şöyle Nvidia Experience de deneysel özellik güncelleştirmeleri diye bir şeçenek var onu açarak Nvidia FreeStyle moduna geçebiliyorsunuz. Buradan ekran filtrelerinden ayarlayabiliyorum. Makale: Nvidia FreeStyle Nedir?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı