ASUS PG259QNR 360Hz Modellerinde Ölü Piksel Kronik mi?

Premium Panel Garantisi Nedir?

Sıf bu yüzden genelde Dell öneriyorum. 3 ölü piksel muhabbetine sığınan taraf değiller. Geçenlerde bir kullanıcı ölü piksel değişimi için Dell'e mail atmış. SS ve faturayı göndermiş. Adamlar yeni monitörü getirip arızalı olanı kapıdan iade almışlar. Muazzam değil mi?

Eğer bu şekilde kaliteli çalışıyorsa dell 360hz alırım daha iyi

Benim monitörümün garantiden sıfırı geldi ama 45 gün kadar sürdü. Monitör çok sıcakta kalınca paneli bozuluyor bence. Bozulursa uzun sürse de sıfırı gönderiliyor.

Benim monitörümün garantiden sıfırı geldi ama 45 gün kadar sürdü. Monitör çok sıcakta kalınca paneli bozuluyor bence. Bozulursa uzun sürse de sıfırı gönderiliyor.
Hocam BenQ alayım desem bir tane site satıyor siteyi de hic bilmiyorum guvenilir mi değil mi ya Alinware alacaz artık yada Asus 500hz çıkmasını bekleyip dua edip ölü pikselsiz olanı bulmaya calışacağız.

Dostum OyuncuMagazasini diyorsan Türkiye'deki en kaliteli espor ürünlerini satan firmadır kendileri. Ayrıyetten Eternal Fire'nin ( CS:GO Türk takımı) resmi sponsorudurlar. BenQ Zowie'nin çoğu ürünü bazen sadece orada bulunuyor.

Geçen hafta ASUS 24, 5" PG259QNR ROG Swift 1Ms 360Hz monitorü aldım. Vatan Computer Forum İstanbul'dan test yapıldı ve ölü piksel çıkmadı. Eve gidince testin sadece beyaz ekranda yapıldığını görünce her renkte bakmak istedim. Siyah ekranda çok aşırı küçük bir ölü piksel vardı çok zor gözüküyordu hatta mağazaya gittim tekrar bulmakta çok zorlandım:d Vatan hemen ürünü değiştirdi. Kontrolleri yaptık ve şu an bir sorun yok ayrıca üründen aşırı menmunum. Siz hangi ürünü tercih ettiniz?

Selamlar bende ASUS PG259QNR modelini almıştım 6 tane üründe de aynı sorun çıkınca artık asus almaktan korktum açıkcası birde Asus monitorlerin en kolay ölü piksel bulma yolu test etmeden önce monitoru kapatıp açma tuşuna basıp kapatip tekrar açın açılırken ki asus logosun da ölü piksel varsa mutlaka görülüyor mesela biz test ettiğimiz de görülmeyen bir ölü piksel kapatıp açarken ortaya çıktı tekrar test ettiğimiz de o ölü piksel görünmüyordu mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…