Asus Phoenix 2GB vs MSI 4GB GT1030

1wroxy

Decapat
Daha fazla  
i3 10100F işlemci ile bir sistem toplamak istiyorum ama 2 ekran kartı arasında kaldım:

Asus Phoenix GT1030
MSI 4GB GT1030

MSI kartın 4 GB VRAM GDDR4, ASUS kartın 2 GB VRAM GDDR5 olması bayağı kafama takıldı. Hangisini seçeceğime karar veremedim. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

İtopya'da MSI 100 TL daha pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'daki ürünün üretici sitesindeki bilgilerine bakacak olursak 2 GB GDDR4 bellek olduğu yazıyor. Ayrıca ürünün pasif soğutma bloğu olduğu da gözüküyor. Ancak İtopya DDR4 4GB ve aktif sogutma demis? Asus ise 2 GB GDDR5 belleğe sahip ve fanli soğutması var. Üstelik 100 lira daha ucuzsa kesinlikle tercih edilmesi gereken model o oluyor.

Hocam o kart 2 GB. 4 yazan yerde yanlışlık vardir. Ucuz olanı al zaten çok fark olmaz aralarında.
Evet hocam yanlış yazılmış ürün başlığında 4 gb yazıyor ama aşşağıya inip tüm özellikleri gör dediğimde 2 gb vram yazıyor
i3 10100F işlemci ile bir sistem toplamak istiyorum ama 2 ekran kartı arasında kaldım:

Asus Phoenix GT1030
MSI 4GB GT1030

MSI kartın 4 GB VRAM GDDR4, ASUS kartın 2 GB VRAM GDDR5 olması bayağı kafama takıldı. Hangisini seçeceğime karar veremedim. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

İtopya'da MSI 100 TL daha pahalı.
Çok sağolun yardımcı olduğunuz için

O zaman ben bu kartı alıyorum

PH-GT1030-O2G - İncelemeler|Ekran Kartı|ASUS Türkiye

Geri
Yukarı