ASUS Phoenix GTX 1050 Ti alınır mı?

Omer5051

Hectopat
2500 TL'ye sıfır ASUS Phoenix GTX 1050 Ti almayı düşünüyorum. Diğer modellere baktığımda (1650, RX 560, RX 400 serisi vb.) Ya aradaki fiyat farkına değmiyor ya da sıfırı yok. Başka bir öneriniz var mı? Bir de elimde aynı marka Phoenix RX 550 var 2.5 yıl garantisi var daha herhangi bir problemi yok. Ne kadar para eder sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti birkaç yıl daha idare edebilecek bir kart, fakat arada aşırı fazla fark olmuyor ise çift fanlı bir model almanızı tavsiye ederim.

2500 TL'ye sıfır ASUS Phoenix GTX 1050 Ti almayı düşünüyorum. Diğer modellere baktığımda (1650, RX 560, RX 400 serisi vb.) Ya aradaki fiyat farkına değmiyor ya da sıfırı yok. Başka bir öneriniz var mı? Bir de elimde aynı marka Phoenix RX 550 var 2.5 yıl garantisi var daha herhangi bir problemi yok. Ne kadar para eder sizce?
Bence alınmaz hocam. AAA oyunları birkaç sene içinde oynayamayacaksınız, çözünürlük düşürmek gerekecek. Rekabetçi oyunlar için alınıyorsa da RX 550 tatmin eder diye düşünüyorum.

Bence biraz bekleyip iyi bir upgrade yapmak piyasa düzeldikten sonra mantıklı gibi duruyor. Ya da ikinci el iyi bir ekran kartı almak da mantıklı olabilir. Bu arada işlemciniz nedir?

İşlemci i7 7700 kasa küçük olduğu için çift fan sığacağını düşünmüyorum. Rekabetçi oyunlarda sıkıntı yok. Forza, witcher 3 vb. oyunlar için almak istiyorum. Bütçe olarak 3000' i aşamam. Zaten saydığım oyunları düşük ayarlarda rahat 60 FPS oynayabiliyorum.

Geri
Yukarı