ASUS Phoenix GTX 1650 nasıldır?

Bora398

Decapat
Daha fazla  
ASUS Phoenix GTX 1650 4 GB GDDR5 (tek fan) ekran kartı iyi mi? Kronik sorunları var mı? GTA 5 gibi oyunlarda fazla ısınır mı? Boşta kaç dereceyi görür?

@Penetrator God Arkadaş kartı alacağı fiyat hakkında bilgi vermiş mi? Veya farklı bir kart önerisi istemiş mi? Yalnızca kartın soğutması ile ilgili bilgi istemiş. GTX 1050Ti bile şuan ortalama 1000-1400TL arasında alıcı buluyor. Üstelik 1650'e göre oldukça eski bir kart. Açıklayıcı cümleler kurun. :)

@Penetrator God Arkadaş alacağı fiyat hakkında vesaire bilgi vermiş mi? Veya farklı bir kart önerisi istemiş mi? GTX 1050Ti bile şuan ortalama 1000-1400TL arasında alıcı buluyor. Üstelik 1650'e göre oldukça eski bir kart. Açıklayıcı cümleler kurun. :)

Sizi ilgilendirmiyor maalesef. Ben kendi fikrimi yazdım. Bırakın konu sahibiyle muhatap olayım.

Sizi ilgilendirmiyor maalesef. Ben kendi fikrimi yazdım. Bırakın konu sahibiyle muhatap olayım.
1050TI ile GTX 1650 nasıl aynı seviyede oluyor? Buyrun performans testleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1050TI ile GTX 1650 nasıl aynı seviyede oluyor? Buyrun performans testleri.

Şaka mısın dostum sen? Attığın video bile benim yorumumu destekliyor. Aralarında 10 FPS var ya da yok ve bu kartı sıfır alırsa en az 4000-5000 TL arası para bayılacak. Aynen süper bir kartmış cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı