Çözüldü ASUS Phoenix GTX 1650 OC 4 GB 84 derece oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
UV yapmanı tavsiye ediyorum, fakat nvidia kartlarda nasıl yapıldığını bende tam bilmiyorum, rehber videosu atacağım, umarım ingilizcen vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

UV yapmanı tavsiye ediyorum, fakat nvidia kartlarda nasıl yapıldığını bende tam bilmiyorum, rehber videosu atacağım, umarım ingilizcen vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
UV yapamaz isek sürekli %100 fan gücünde ve bu sıcaklıklarda çalışması sorun çıkarırmı?

Valorant 62-63 derece geçmemesi gerek, anlayamadığım anormal bir durum var.
1621196100615.png

UV Ekranında durum böyle neyi ne yapacağımı hiç bilmediğim için dokunmadım.

İnan benim de bir fikrim yok, hiç NVIDIA kart kullanmadığım için deneyimlemedim, yanlış bir şey söylemek istemiyorum, en iyisi GTX 1650 nasıl undervolt yapılır diye bir konu aç, bilenler yardım ederler görürlerse.
Biraz önce bu yeni ayarlarla Valorant girdim 69 maksimum gördü geri 65'lere falan indi önceden 85 falan rahat görüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı