ASUS Prime A320 MK anakart M.2 SSD'yi görmüyor

doğan şenol

Kilopat
Daha fazla  
ASUS Prime A320 mk anakartıma SanDisk 500 GB M.2 SSD aldım, taktım. Fakat ne yaptıysam bir türlü SSD görmüyor makine. Sorun nedir? Yardımcı olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'ta gözüküyor mu? Veya Disk Yönetimi'nde?

1610042968384.png

ne yazıkki disk yönetimi bios hiç biryerde gözükmüyor tüm hd leri söküp tekrar tekrar denedim windowsum ssd ye kurulu onu bile söküp biosa girip tekrar denedim ancak m2 ssd yine görünmüyor hiçbiryerde
biostan yapmam gereken bir ayar açmam gereken bir kısımmı var yoksa aldığım ürünmü arızalı anlamadım bir türlü ilk defa m2 kullanıcaktım

Son düzenleme:
Ne yazık ki disk yönetimi BIOS hiçbir yerde gözükmüyor tüm HDleri söküp tekrar tekrar denedim Windows'um SSD'ye kurulu onu bile söküp BIOS'a girip tekrar denedim ancak M.2 SSD yine görünmüyor hiçbir yerde.
BIOS'tan yapmam gereken bir ayar açmam gereken bir kısımmı var yoksa aldığım ürünmü arızalı anlamadım bir türlü ilk defa M.2 kullanıcaktım.

Merhabalar, konuyu hortlatacak olabilirim ama kusura bakmayın. Son 1 aydır aynı sorun ile bende cebelleşiyorum. Bir türlü çalıştıramadım. EVO 970 500GB versiyonunda yaşıyorum bu sorunu. Siz sorunu çözebildiniz mi?

Evet ben sorunu cozmustum suan tam detayini hatirlamiyorun ancak biostan bi sekme acmak gerekiyor cozumunu yabanci bi sitede bulmustum tekrar bakayim eger bulursam yaziyim tekrar. Ama kesinlikle bios ayarlari ile ilgili baska biseyle ugrasmaniza gerek yok ordan m2 ile ilgili bi ayar var onu acmaniz gerekiyor

Evet ben sorunu cozmustum suan tam detayini hatirlamiyorun ancak biostan bi sekme acmak gerekiyor cozumunu yabanci bi sitede bulmustum tekrar bakayim eger bulursam yaziyim tekrar. Ama kesinlikle bios ayarlari ile ilgili baska biseyle ugrasmaniza gerek yok ordan m2 ile ilgili bi ayar var onu acmaniz gerekiyor
Bende de aynı sorun var ne yaptığınızı hatırlıyor musunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı