ASUS Prime A320M-F CPU OC yapilir mi?

HyAksi

Decapat
Merhabalar hazir kurulmus Gaming PC satin aldim (memnunum) sadece anakartima CPU OC'u yapamiyorum desteklemiyormus, bunun bir cozumu var midir?

Amdoverdrive kurdum OC yapabilmek icin ama PC acilirken .sys hatasi verip yeniden baslatiyor bunu duzelttikten sonra AMD Ryzen Master Utility'le deneyeceğim aod Ryzen desteklemedigi icin SYS hatasi verdi. Diger Ryzen destekliyle CPU'ya OC yapabilir miyim?

Bknz: Hazir sistem aldigim icin kasa kurulu geldi garantisi aldigim firmaya ait parca parca garanti ve parcalarin kutulari yok ben bu anakarti 2.elden satarken cok zorlanir miyim ayni sekil ASUS Dual RX 580 8 GB 256 Bit var bunuda ilerleyen zamanlarda Nitro 590'a degistirmek istiyorum cok zarar eder miyim fikirlerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü yok. Athlon ve A serisi APU işlemciler için O.C yaparsınız ama Ryzen serisi için destek verilmiyor.

A320M'lerin hiç birisinde OC desteği yok. B serileri veya X serili anakartlarda OC desteği mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı