ASUS Prime AP201 alınır mı?

ıOğuz

Decapat
Selam forumdaşlar. Kendi yaptığım kasamda toz sorunu yaşıyorum, bu sebeple yeni bir kasa arayışına girdim.

Bu kasa alınır mı? Yorumlara şimdiden teşekkürler.

(Parça boyutları kasaya uygun.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam forumdaşlar. Kendi yaptığım kasamda toz sorunu yaşıyorum, bu sebeple yeni bir kasa arayışına girdim.

Bu kasa alınır mı? Yorumlara şimdiden teşekkürler.

(Parça boyutları kasaya uygun.)
Her yeri mesh olduğundan daha cok toz almasi gerekmez mi? Bilmedigimden soruyorum. Ayrıca kasa yeni cikti cogu kisinin fikri bile yok tanıtilinca vb. öğreniriz. Simdilik p500a daha mantikli.

Neden direk p500a anlamadım.
@RPM Ayrıca evet hocam beyaz şart. P360a bakmıştım bu arada, o da hoş duruyor. Ama biraz değişik bir kasa da bakıyorum donanım yerleşimi anlamında, bir de kompakt olmalı.

Neden direkt P500A anlamadım.

Çünkü gerçekten iyi. Tabii fiyatı artınca pek öneremedim ama.

Şu incelemeye göz attım. Sıcaklık değerleri iyi görünüyor. Ses hakkında yorum yapamam.

Bu kasayı alırsanız üzmez tahminimce. Ancak yerinizde olsam P500A alırdım.

Çünkü gerçekten iyi. Tabii fiyatı artınca pek öneremedim ama.

Şu incelemeye göz attım. Sıcaklık değerleri iyi görünüyor. Ses hakkında yorum yapamam.

Bu kasayı alırsanız üzmez tahminimce. Ancak yerinizde olsam P500A alırdım.
Hocam çok büyük bi kasa p500a. İçi boş kalır alırsam. İlave sıvı soğutma bol fan takmak gerekir. Masraf çıkarırsın bana daha da 😅

Bana küçük kasa lazım matx. Td300 gibi, veya mb311l gibi (onun da beyazı yok) En kötü p360a alacağım şu an beyaz model 1600’dü yanılmıyorsam.

Geri
Yukarı