ASUS Prime B250M Plus RAM yükseltme

sergenn1912

Yoctopat
Daha fazla  
1050 Ti Gaming X 4 GB var ekran kartı. İşlemcim i5 7500, anakart ASUS Prime B250M Plus ve 8 GB Hyperion Kingston Fury RAM var 2400 MHz. Sence 8 GB daha takviye etsem 16 GB olursa bilgisayar daha fazla verim alır mıyım? 20 30 FPS etkiler mi? Bence etkiler diye düşünüyorum. Fikriniz nedir? Merak ediyorum, şimdi teşekkür ederim.

RAM takviyesi keyif değil ihtiyaç bu sisteme hocam.

256 GB jameson m2 ssd var bir de kardeşim sistemde anladım 8 GB RAM takviyesi yapmalıyım o zaman daha iyi verim alırım bilgisayardan değil mi?

15-20 FPS artar. O da cift kanal oldugu icin.
ilk ram işlemcinin yanındaki slotda ikinci ramı nereye takmalıyım toplamda 4 adet ram girişi var anakartda

Kesinlikle SSD de kesinlikle artı katar farkı görünce kendine kızarsın keşke önceden alsaydım diye.
ssdi var zaten sıstemde yazdıklarım ve ssdi 256 gb jamesan m2 var sadece 8 gb ram var kingston hyper x furyy 8 gb 2400 mhz bunun yanında bi 8 gb daha aynı ramı koyarsam totelde 16 gb olmuş olucak bilgisayar daha hızlanırmı daha iyi olurmu onu merak ediyorum

SSD'i var zaten sıstemde yazdıklarım ve SSD'i 256 GB jamesan M.2 var sadece 8 GB RAM var Kingston HyperX furyy 8 GB 2400 MHz bunun yanında bir 8 GB daha aynı RAM'ı koyarsam totelde 16 GB olmuş olacak bilgisayar daha hızlanırmı daha iyi olur mu onu merak ediyorum.

Ha SSD de yeni takıyorsun anlamdım. RAM tak zaten hocam ben SSD de tak demek istedim.

Geri
Yukarı