Asus Prime B350M-A anakarta RAM önerisi

civanali

Hectopat
Daha fazla  
Yeni sistem dizdim ve şöyle ki;
Bu sisteme almak istiyorum ama önce 8 GB'lik alacağım. Sonraki aylarda bir 8 daha ekleyeceğim almışken bu anakartla uyumlu olacak şekilde. En yüksek MHz değerli RAM'i almak istiyorum önerileriniz nelerdir?
Burada ASUS B350M-A'nın RAM listesi var kodu arattığımda 16 GB'lik olarak gözüküyor 8 GB'lik gözükmüyor uyumluluk listesinde. Uyumlu olup olmadığını soracaktım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    59,3 KB · Görüntüleme: 263
Kingston, Corsair, Gskill güvenilir markalardır.

:)
Dediğin gibi hiç bir yerde yok.Başka önerecebileceğiniz varmı bu anakarta uyumlu yüksek MHz değerli 8 GB Ram?
Birde yukarıda dediğim gibi şimdilik 8 GB lik alıcağım 1 ay sonra bir 8 daha ekliyeceğim. Nasıl yapayım ?

Dediğin gibi hiç bir yerde yok.Başka önerecebileceğiniz varmı bu anakarta uyumlu yüksek MHz değerli 8 GB Ram?
Birde yukarıda dediğim gibi şimdilik 8 GB lik alıcağım 1 ay sonra bir 8 daha ekliyeceğim. Nasıl yapayım ?
Bence bekle ve direk 16(2x8) al. Çünkü pek alternatif yok QVL listesinde sadece 8 GB 3000 MHz olan.
Mesela ben Prime B350-Plus ile şu RAM'i kullanıyorum:
Ayrıca anakartın QVL listesinde de bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı