Asus Prime B350M-A Yanık Kokusu Sorunu

SpermMan

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
2. el açılmamış bir Asus Prime B350M-A aldım ama anakarttan acayip bir yanık kokusu geliyor, sebebi ne olabilir. Lütfen çok telâşlandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediki sıcaktan plastik erimiş olabilir bende faturası garantisi olduğu için pek sıkıntı yapmadım.Umarım sıkıntı yapılacak birşey değildir deneme şansımda yok sistemi 3 ay sonra tam toplayacağım.

Yanık kokusu geliyorsa yanıktır. Şaka bir yana gerçekten eski sahibi yakmış olabilir
Moyıngraftçı emre :D Bu arada soruya dönelim. Ödünç parça bulabilirsen - parça eksikliğinden dolayı toplayamıyorsan- öyle dene bakalım. Ya da sadece anakartı tek başına çalıştır.

Moyıngraftçı emre :D Bu arada soruya dönelim. Ödünç parça bulabilirsen - parça eksikliğinden dolayı toplayamıyorsan- öyle dene bakalım. Ya da sadece anakartı tek başına çalıştır.
Ciddiyim aklıma gelmemişti bunu deneyeceğim 1 ay sonra ama. [emoji20] çünkü 1 ay sonra güç kaynağını alabileceğim.

@LukeSkywalker pm atamıyorum neden bilmem.
Bana 330tl civarında 8 GB Ryzen 5 1500x ile güzel birşekilde çalışabilecek bir RAM önerisi yapabilirmisin 330ü aşmasın param yok.
Bu arada anakarta birşey takılı değilken çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı