Asus Prime B450 Plus ve Corsair Vengeance LPX Uyumlu mudur?

OmerINKAYA

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aynı RAM'in 3000 MHZ olanını kullanıyorum TUF B450-Plus ile. Benim anakartında desteklediği RAM kısmında kullandığım RAM'i görmedim ancak sorunsuz kullanıyorum. Sizde de sorun olacağını düşünmüyorum. Ama yinede iyice sorup soruşturmakta fayda var.

Ben aynı RAM'in 3000 MHZ olanını kullanıyorum TUF B450-Plus ile. Benim anakartında desteklediği RAM kısmında kullandığım RAM'i görmedim ancak sorunsuz kullanıyorum. Sizde de sorun olacağını düşünmüyorum. Ama yinede iyice sorup soruşturmakta fayda var.
Bende normalde Adata XPG Spectrix 8gb 3000mhz ram kullanıyorumda 2666mhz de çalışıyor. D.O.C.P. Profile ini 1 yaptım, voltajını 1.4 yaptım yinede 3000mhz ye yükseltemedim de Ram i sinir oldum. Bu yüzden yeni Ram i alırken dikkat etmeye çalışıyorum.

Bende normalde Adata XPG Spectrix 8gb 3000mhz ram kullanıyorumda 2666mhz de çalışıyor. D.O.C.P. Profile ini 1 yaptım, voltajını 1.4 yaptım yinede 3000mhz ye yükseltemedim de Ram i sinir oldum. Bu yüzden yeni Ram i alırken dikkat etmeye çalışıyorum.
Hocam hortlatmış olacağım ama, bende de aynı anakart var ve ramı upgrage yapmak istiyorum, corsair ramleri aldınız mı , durum nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı