ASUS Prime B450M-K anakartla uyumlu ekran kartı önerisi

mr.phone

Femtopat

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    101,5 KB · Görüntüleme: 541
  • Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    262,1 KB · Görüntüleme: 458
E.

Evet maalesef.
TP-LINK TL-WN8200ND 300 Mbps N Kablosuz 2x5dBi Fiyatı bunu almayı düşünüyorum fakat sanırım cdyle kuruluyor nasıl çözeceğim bu durumu bu konuda da yardımcı olabilir misiniz.
İnternetten kurulum uygulamasını buluruz o kolay iş. Fakat bir tavsiyem var USB değil de PCI kartı şeklinde olanları almanızı tavsiye ederim daha stabil oluyor ping değerleri filan

örnek oalrak

İnternet'ten kurulum uygulamasını buluruz o kolay iş. Fakat bir tavsiyem var USB değil de PCI kartı şeklinde olanları almanızı tavsiye ederim daha stabil oluyor ping değerleri falan.

Örnek oalrak.

İçine nasıl entegre edeceğiz.
İnternetten kurulum uygulamasını buluruz o kolay iş. Fakat bir tavsiyem var USB değil de PCI kartı şeklinde olanları almanızı tavsiye ederim daha stabil oluyor ping değerleri filan

örnek oalrak
bide anakartta wifi alıcısı olmadığından yazılımı indirmek biraz sıkıntı olabilir ben daha çok tak çalıştır
yada taktıktan sonra kurulum sihirbazı gelen cihazlar bakıyorum

Son düzenleme:
İçine nasıl entegre edeceğiz.

bide anakartta wifi alıcısı olmadığından yazılımı indirmek biraz sıkıntı olabilir ben daha çok tak çalıştır
yada taktıktan sonra kurulum sihirbazı gelen cihazlar bakıyorum
Problem olmaz bunların kurulumu ve montajı inanın çok basit olmadı destek oluruz siz araştırın bana her zaman ulaşabilirsiniz. Aşağıda mail adresim mevcut

Tamam herhangi bir sorun olursa her zaman buralardayım hayırlı olsun tekrardan bilgisayarınız.

Sağ olun çok teşekkürler.

Tamam herhangi bir sorun olursa her zaman buralardayım hayırlı olsun tekrardan bilgisayarınız.

Son bir şey daha soracağım çok meşgul ettim sizi ama bu linkini verdiğniz cihaz bizim anakartla uyumlu mu? :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda antenleri dışarı çıkarıyor kasada olmazsa ne yapacağız ilk kez kasalı PC alacağımda her şey tam olsun istiyorum kusura bakmayın:(

Son düzenleme:
Sağ olun çok teşekkürler.

Son bir şey daha soracağım çok meşgul ettim sizi ama bu linkini verdiğniz cihaz bizim anakartla uyumlu mu? :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda antenleri dışarı çıkarıyor kasada olmazsa ne yapacağız ilk kez kasalı PC alacağımda her şey tam olsun istiyorum kusura bakmayın:(
Tabi ki uyumlu standart oluyor zaten bunlar merak buyurmayın siz (Bir de yorumları beğenirseniz sevinirim :) )
Antenlerde yön değiştirebiliyor problem çıkmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı