ASUS Prime B450M-K nasıldır?

• Konuyu başlatan ZTAlp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 12B

ZTAlp

Centipat
Öncelikle selamlar, ASUS Prime B450M-K AMD Gaming anakartı almayı düşünüyorum ama nasıldır, kullanlarınız var mı? Yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapıştır gitsin reis yalnız benim bildiğim asus un anakartı. Ben kullanıyorum ve memnunum mATX olmasına rağmen iyi iş görüyor
Ekran Kartı: 1660 TI ROG STRIX
16 GB RAM 8X2
Ryzen 5 2600
bu elemanların yanında iş yapıyor ve iyi götürüyor al derim

E
Bütçenizi 50 TL aşar lakin 4 slotlu olması mantıklı olur.
Reis hazır sistem alıyorum.
A
Onun yerine Gigabyte B450M S2H öneririm. Hemen hemen aynı kartlar, Gigabyte'da küçük de olsa VRM soğutma bloğu var.
Alacagım sistemde minimum B450m dragon var.

Kullanıyorum, OC ile uğraşmayacaksan, uzun süre seni götürür, ASUS un şaşmaz kalitesi. Ama üstüne 50-100TL Koyup en azından VRM soğutması olan kartlara bakabilirsin.

Kullanıyorum, OC ile uğraşmayacaksan, uzun süre seni götürür, ASUS un şaşmaz kalitesi. Ama üstüne 50-100TL Koyup en azından VRM soğutması olan kartlara bakabilirsin.
Dedigim gibi bunun bi üstü Tuf seririsi var ve aralarında 300 tl fark var hazır bir sistem oldugu için parçalar kısıtlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı