ASUS Prime B450M-K NVMe SSD görmüyor

Numb

Centipat
Daha fazla  
Direkt konuya gireyim, bilgisayarımda sürekli "reboot and select proper boot device" hatası alıyordum fakat kapatıp tekrar açınca düzeliyordu, bir gün hiç açılmamaya başladı ve "reboot and select proper boot device" hatasını sürekli vermeye başladı. BIOS'a girip baktığımda ise M.2 SSD'yi görmüyordu. Şu an ne yapmam gerek? M.2 SSD mi bozuk yoksa anakartım da mı sorun var yoksa tamamen yazılımsal bir şey mi? Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt konuya gireyim, bilgisayarımda sürekli "reboot and select proper boot device" hatası alıyordum fakat kapatıp tekrar açınca düzeliyordu, bir gün hiç açılmamaya başladı ve "reboot and select proper boot device" hatasını sürekli vermeye başladı. BIOS'a girip baktığımda ise M.2 SSD'yi görmüyordu. Şu an ne yapmam gerek? M.2 SSD mi bozuk yoksa anakartım da mı sorun var yoksa tamamen yazılımsal bir şey mi? Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
BIOS driveri güncel mi?

Eğer SSD ile Windows'a girebilirsiniz SSD sağlığını kontrol edin derim.

Sisteminizde başka bir depolama birimi bağlımı SATA SSD HDD filan?

BIOS driveri güncel mi?

Bilmiyorum nasıl öğrenebilirim bunu?
Eğer SSD ile Windows'a girebilirsiniz SSD sağlığını kontrol edin derim.

Hiçbir şekilde çalışmıyor maalesef.
Sisteminizde başka bir depolama birimi bağlımı SATA SSD HDD FI240.

Sisteminizde başka bir depolama birimi bağlımı SATA SSD HDD filan?

240 GB SATA SSD aldım Windows kurdum şu an onu kullanıyorum.

Geri
Yukarı