Asus Prime B550M-K ses kartı iyi mi?

Rankout

Centipat
Yer
Giresun/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600, Asus Prıme B550M-K, Asus DUAL-RX6700XT 12GB, A-DATA RAM 8GB (2 adet), Kıngston 1TB NV2, FSP Hyper PRO 650W, Vento VG15FE kasa.
Meslek
Öğrenci...
Razer Blackshark V2 X almayı düşünüyorum ancak ses kartım iyi mi kötü mü bilgim yok? Sizce yeterli olur mu yoksa başka bir kulaklığa mı yönelmem gerekiyor?

Anakartın içerisindeki ses bileşenleri fena değil, işinizi görecektir. Tabi daha profesyonel bir parça istiyorsanız ses kartı almanız durumunda daha derin frekanslarda sesleri duyabilirsiniz.

Realtek ALC887 ses yonganiz var. Ben Realtek ALC 887 ses yongasi deneyimlemedigimden nasıl oldugunu arastirip, karar verebilirsiniz.

Realtek ALC887 ses yonganiz var. Ben Realtek ALC 887 ses yongasi deneyimlemedigimden nasıl oldugunu arastirip, karar verebilirsiniz.
Anladım hocam teşekkür ederim ☺️

Anakartın içerisindeki ses bileşenleri fena değil, işinizi görecektir. Tabi daha profesyonel bir parça istiyorsanız ses kartı almanız durumunda daha derin frekanslarda sesleri duyabilirsiniz.
Hocam peki tavsiye ediceğiniz bir ses kartı var mı veya direk 1500 TL civarına kulaklık tavsiyeniz?

Anladım hocam teşekkür ederim ☺️

Hocam peki tavsiye ediceğiniz bir ses kartı var mı veya direk 1500 TL civarına kulaklık tavsiyeniz?

Hocam ses kartları hakkında önerebilecek bilgi birikimine sahip değilim ama kulaklık olarak 1500 TL'yi biraz aşabilirseniz bu kulaklık işinizi görecektir.

Hocam ses kartları hakkında önerebilecek bilgi birikimine sahip değilim ama kulaklık olarak 1500 TL'yi biraz aşabilirseniz bu kulaklık işinizi görecektir.
Hocam 1700 lere çıkıyor o yüzden gözüme pek cazip gelmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı