ASUS Prime H510M-K nasıldır?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
ASUS Prime H510M-K aldım 1418 TL'ye MediaMarkt'tan normalde 1239 TL'ydi ben kullanıcı hatalarına karşı oluşabilecek hasar koruma garantisi aldım 1 senelik. Anakart yanma durumunda veya başka bir şey olduğunda değişim için ilgileniyorlarmış. Anakart uzun ömür götürür mu sizce? İyi bir anakart mı, yoksa iade etmeli miyim? Şimdiden cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim, değerli arkadaşlar seviliyorsunuz <3

12. nesle 2-3 sene yükseltmeyi düşünmüyorum. Bu anakarta 3200 MHz işlemciyi alsam çalıştırır mı? Link bu CORSAIR CMK8GX4M1E3200C16 8GB DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX Soğutuculu DIMM PC Ram Bellek Siyah Anakartım 3200 MHz destekliyor OC ama ben bunu alıp taksam çalışır mı?

ASUS Prime H510M-K, hayırlı olsun güzel bir anakart almışsın. Hem VRM hem de M.2 soğutması var, uzun süre kullanırsın. Bellek olarak Corsair uygundur.

ASUS Prime H510M-K, hayırlı olsun güzel bir anakart almışsın. Hem VRM hem de M.2 soğutması var, uzun süre kullanırsın. Bellek olarak Corsair uygundur.
attığım bu linkteki ramler uyumludur yani doğru mu anlamışım, şimdiden cevapladığın için çok çok teşekkür edeerimm.. :) daha iyileri sizlerin olsun inşallah. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı