ASUS Prime H610M-K i5 12600KF RTX 3060 sistem uyumlu mu?

Genel olarak evet. Yazilim veya video editiyle filan oyle islerle alakam yok.
Biraz rekabetci daha cok hikayeli veya simulasyon oyunlari oynayacağim.
Hocam Attığınız link tray işlemci 7500tl yani kutusuz fansız soğutucu olarak ne kullanacaksınız.

Genel olarak evet. Yazilim veya video editiyle filan oyle islerle alakam yok.
Biraz rekabetci daha cok hikayeli veya simulasyon oyunlari oynayacağim.
Hocam işlemci olarak intel zorunlu mu bir de kasanızı değiştirmenizi önereceğim en azından psu'nuzu.

Son düzenleme:
Hocam attığınız link tray işlemci 7500TL yani kutusuz fansız soğutucu olarak ne kullanacaksınız.

Hocam işlemci olarak Intel zorunlu mu bir de kasanızı değiştirmenizi önereceğim en azından PSU'nuzu.

Scythe fuma 3 SCFM-3000 120mm siyah CPU hava soğutucu soğutucu olarak bunu kullanmayi dusunuyorum. Kasa oneriniz var mı peki bu fiyat civarinda.

Scythe fuma 3 SCFM-3000 120mm siyah CPU hava soğutucu soğutucu olarak bunu kullanmayi dusunuyorum. Kasa oneriniz var mı peki bu fiyat civarinda.

Anakartim LGA1700 olarak hazirda var o yüzden Intel olmasi lazim.

Hocam Sistem ileriye dönük olsun diyorsanız işlemci kullanılabilir ancak bu işlemci oyun için rtx 3060 için fazla. 13400f den biraz daha iyi diye biliyorum kasa bakacağım.

Hocam darboğaz kesinlikle olmaz soğutucu ben ilk defa duyuyorum fakat bu fiyata daha iyi soğutucu önerebilirim Kasa olarak ise
Gamepowerdan çok daha iyidir fsp kalitelidir.

Benim için darboğaz olmasin yeter. Soğutuce yeterli olur mu?
Soğutucu olarak bu ürünü çok övüyorlar forumda gayet yeterli olacaktır Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB TL-C12C-S 120mm AMD-Intel Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili

Ekran kartı elinizde bulunuyor mu?

Hocam darboğaz kesinlikle olmaz soğutucu ben ilk defa duyuyorum fakat bu fiyata daha iyi soğutucu önerebilirim kasa olarak ise.
Gamepower'dan çok daha iyidir FSP kalitelidir.

Soğutucu olarak bu ürünü çok övüyorlar forumda gayet yeterli olacaktır Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB TL-C12C-S 120mm AMD-Intel Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili

Ekran kartı elinizde bulunuyor mu?

Evet ekran karti ve anakart șu an elimde.

Monitor olarak bunu almaya karar verdim Game Booster kötu dediler bende buna geçtim iyi midir sizce?

Monitor olarak bunu almaya karar verdim Game Booster kötu dediler bende buna geçtim iyi midir sizce?
Hocam gamebooster rampage gibi monitörleri tavsiye etmem hele ki bu fiyata. Attığınız monitöre baktım gayet güzel tek eksiği g-sync olmaması şöyle bir monitör buldum https://www.hepsiburada.com/lenovo-...pY&magaza=Nethouse&url_src=and-product-detail
Satıcı Gysnc yazmış ama diğer satıcılarda vs. G-Sync ibaresi göremedim biraz bakacağım.

Hocam son attığım monitör de fena değil bu bütçelere 27 inç yüksek hz G-Sync bulamadım
Ben olsam Msi alırdım ancak.

Hocam şimdi sizin attığınız hava soğutucu ile benim attığım soğutucu arasında 200 tl sizin dediğiniz kasa ile benim dediğim kasa arasında yaklaşık 1000 tl ve dediğiniz monitör ile attığınız monitör arasında yaklaşık 3000 tl var benim tavsiyem yaklaşık arta kalan 4000 tl yi de rami çift kanal 16x2 olarak 32 ram yapmanız geleceğe yönelik olur hocam
Düzenleme* Monitör sepette 6000 oluyomuş fark 500 tl toplam 1700 tl civarı oluyormuş kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı